Felietony i Porady

,,Burn the Witch" - singiel promujący nową płytę Radiohead

Dodano 3 maja 2016 06:05, przez Katarzyna Frąckowiak
,,Burn the Witch" - singiel promujący nową płytę Radiohead

Już od dłuższego czasu, fani Radiohead z niecierpliwością wyczekiwali nowej, dziewiątej płyty Radiohead. Po mało konkretnych wypowiedziach Thoma Yorke'a w zasadzie nie wiadomo było czego i kiedy możemy się spodziewać.

Nadszedł dzień 2 maja 2016 r. i z kolejnych portali społecznościowych Thom'a Yorke'a oraz zespołu zaczęły znikać wszelkie wiadomości i posty. Cały świat muzyczny był zaskoczony. Każdy zadawał sobie pytanie: ,,Co się dzieje?". Po internecie chodziły plotki, że to koniec Radiohead.

Radiohead zniknął z internetu. Ich oficjalna strona wyglądała jak biała karta. Dzień wcześniej fani grupy otrzymali tajemniczą wiadomość.

,,Sing a song of sixpence that goes

Burm the Witch

We know where you live."

Dzisiaj, 3 marca, wszystko stało się jasne. Na stronach zespołu pojawił się nowy teledysk do piosenki ,,Burn the Witch”, promującej nadchodzącą płytę . To film animowany, zrealizowany metodą stop-motion, którą każdy powinien zinterpretować na swój sposób. Video zostało wyreżyserowane przez Chrisaa Hopewella. Artysta wcześniej pracował z zespołem przy teledysku do piosenki ,,There There".

Zachęcamy do obejrzenia premierowego teledysku, a sami z niecierpliwością czekamy na nową płytę!

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !