Felietony i Porady

Beats Friendly w klubie Czekolada

Dodano 21 grudnia 2009 08:12, przez Redakcja
Beats Friendly w klubie Czekolada

Beats Friendly to przyjaźnie nastawiony kolektyw dj'sko - producencko - wokalny. Już od ponad czterech lat grają w klubach całego kraju serwując w nich balangową miksturę, zaskakując nowymi brzmieniami i tworząc pozytywny klimat, którego często brakuje na dzisiejszych parkietach.

Novika to dobra mama kolektywu, która na imprezach chwytając za mikrofon raz zagrzewa do zabawy, innym razem koi ciepłym wokalem. Za gramofonami towarzyszą jej: Rawski, Lexus (a.k.a. Mr. Lex), Liptone (a.k.a. Lipstick) Bartek Winczewski, Harper i jedyna dama za gramofonami, Gama. Każdy z nich z płytowym kufrem wypełnionym po brzegi tym, co w parkietowym nurcie najciekawsze. We właściwym sobie stylu, ale i wyczuciem chwili, sięgają po te muzyczne perełki mieszając je nie oglądając się na konwencje. Często podczas imprez gramy z towarzystwem muzyków: Grom (drums), Nasko lub Foxx na instrumentach klawiszowych, Tomek Ziętek (trąbka).

Poza graniem w klubach każdy z członków kolektywu zajmuje się muzyką na innym polu. Prowadzą autorskie audycje w radiu, współpracują z muzycznymi magazynami, organizują imprezy i muzyczne wydarzenia, produkują i wydają.

Portal sophisti.pl jako patron medialny wydarzenia zaprasza serdecznie 23 stycznia 2010 do Klubu Czekolada w Łodzi i 30 stycznia do Klubu Czekolada w Poznaniu gdzie specjalnie dla Was zagra Beats Friendly!

Klub Czekolada, Łódź

BEATS FRIENDLY
Data: 23.01  / Sobota
DJ’s: NOVIKA, LEXUS, RAVSKI (Radio Roxy.FM Warszawa)
Start: 21.00

Klub Czekolada, Poznań

BEATS FRIENDLY
Data: 30.01 / Sobota
DJ’s: NOVIKA, LEXUS, RAVSKI (Radio Roxy FM Warszawa) , BLACK (Kraków)

Start: 21.00

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !