Felietony i Porady

Backstreet Boys wrócili z nową piosenką

Dodano 22 maja 2018 03:05, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Backstreet Boys wrócili z nową piosenką

Lata 90. to czas, kiedy najpopularniejsza była muzyka pop. To w tym okresie powstało najwięcej girls bandów i boys bandów. 

Do najsłynniejszych, dzisiaj już można powiedzieć kultowych zespołów należy Backstreet Boys w składzie: AJ McLean, Howie D., Nick Carter, Kevin Richardson i Brian Littrell. Zespół powstał w 1993 roku i to w latach 90. święcił największe triumfy. Wokaliści szybko podbili światowe listy przebojów, a debiutancka płyta sprzedała się w ponad 13 milionach egzemplarzy. Ostatnia płyta boysbandu ukazała się w 2013 roku. 

Do teraz bilety na ich koncerty są wyprzedawane od razu, a każde nowe nagranie przyciąga zainteresowanie fanów.

Na oficjalnym profilu Backstreet Boys w serwisie YouTube pojawił się nowy utwór wraz z teledyskiem. Jest pierwszym singlem z nadchodzącego albumu, który nie ma jeszcze swojego tytułu, a zarazem jedynym nowym utworem, jaki grupa wypuściła w ciągu ostatnich pięciu lat.

"Don't Go Breaking My Heart" napisał Stephen Wrabel, a wyprodukowali go Stuart Crichton i Jamie Hartman. Teledysk do utworu wyreżyserowali wieloletni współpracownicy Backstreet Boys, Rich + Tone.

„Kiedy tylko usłyszeliśmy tę piosenkę, wiedzieliśmy, że jest czymś wyjątkowym” - mówi Kevin Richardson. “Zwariowaliśmy na punkcie pianina i syntezatorów oraz tego momentu, kiedy w drugiej zwrotce wchodzi groove. Świetna zwrotka, hook i melodie. To coś, czego chce się słuchać w kółko”, dodaje.

W teledysku widzimy 20 lat starszych „chłopców” tańczących tak, jak w latach 90. 

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego teledysku Backstreet Boys oraz na chwile wspomnień pełnych nostalgii.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !