Felietony i Porady

Anja Rubik w teledysku Mary Komasa ,,Lost Me"

Dodano 16 maja 2016 10:05, przez Katarzyna Frąckowiak
Anja Rubik w teledysku Mary Komasa ,,Lost Me"

O tym, że piosenkarka Mary Komasa i topmodelka Anja Rubik są przyjaciółkami wiadomo nie od dziś. Artystki lubią podobną estetykę i mają zbliżone wizje świata. W social media często widzimy zdjęcia, świadczące o tym, jak bardzo lubią spędzać razem czas. Rubik od początku wspierała karierę piosenkarki.

Dziś na portalu Nowness ma miejsce światowa premiera najnowszego teledysku Mary Komasy do piosenki ,,Lost Me". Rubik i Komasa grają w nim główne role. Utwór opowiada o rozstaniu, o świadomym dokonaniu wyboru, poczuciu winy, ale jednocześnie o chęci pójścia swoją drogą.

Teledysk przedstawia historię modelki, którą oczywiście gra Anja Rubik. Pośród fotografów niczym duch, lustrzane odbicie, pojawia się Komasa. Artystki rozmawiają ze sobą językiem ciała. Film jest smutny i poruszający. Pojawiająca się w nim nagość, może być dla wielu osób kontrowersyjna. Jest ona jednak podkreśleniem tego, co chciały nam przekazać autorki.

W produkcji teledysku piosenkarkę wspierała rodzina. Reżyserią zajął się brat piosenkarki, Jan Komasa, natomiast za stroje odpowiedzialna była siostra, Zofia Komasa.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !