Felietony i Porady

Agnetha Fältskog A

Dodano 15 maja 2013 02:05, przez Redakcja
Agnetha Fältskog A

„Nie sądziłam, że jeszcze kiedykolwiek będę nagrywać, ale już trzy pierwsze propozycje utworów, które usłyszałam, sprawiły, że po prostu nie mogłam powiedzieć nie!” – tymi słowami zapowiada swój powrót jedna z najsłynniejszych i najbardziej rozpoznawalnych wokalistek ostatnich 40 lat – Agnetha Fältskog, znana z legendarnego zespołu ABBA.

Oczekiwana przez miliony fanów ABBY, nowa płyta Agnethy powstała we współpracy z nominowanym do Grammy kompozytorem i producentem Jörgenem Elofssonem (odpowiedzialnym za przeboje takich wykonawców jak Celine Dion, Westlife czy Britney Spears). Album „A” to zbiór dojrzałych i wysmakowanych dźwięków na najwyższym poziomie. Oprócz kobiecej zadumy, która charakteryzuje poprzednie solowe dokonania Agnethy, artystka wyraźnie nawiązuje także do klimatu przebojów ABBY z czasów największej świetności. 

Warto dodać, że na płycie ukazał się także utwór „I Keep Them On The Floor Beside My Bed” autorstwa samej Agnethy, co stanowi nie lada gratkę, gdyż w przeszłości śpiewała głównie utwory skomponowane przez innych. Niespodzianką będzie także utwór „I Should’ve  Followed You Home”, który Agnetha zaśpiewała w duecie z Garym Barlowem, wokalistą zespołu Take That.

Pierwszym singlem promującym album była nastrojowa ballada „When You Really Loved Someone”. Lada chwila swoją premierę będzie miał drugi singiel z płyty „A” – żywiołowy utwór „Dance Your Pain Away”, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom tanecznych przebojów zespołu ABBA.

Teledysk do pierwszego singla „When You Really Loved Someone”:
http://www.youtube.com/watch?v=w95WdpE6QAI

 

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !