Felietony i Porady

Kultura - Muzyka strona 6/44

Kultura - Muzyka

Poets Of The Fall po raz pierwszy w Polsce!

5 września 2018, 03:09

Fińscy rockmeni - Poets Of The Fall - rozpoczęli swoją przygodę w 2003 roku, gdy wokalista zespołu - Marko - postawił wszystko na jedną kartę i sprzedał cały swój dobytek, aby zainwestować w miłość swojego życia - muzykę. Ich poczynienia rozpoczęły się od stworzenia studia nagraniowego w salonie Captaina - klawiszowca zespołu. Ich biuro zaś mieściło się w poobijanym samochodzie Olliego - gitarzysty. Rezultatem sesji nagraniowych była mieszanka rocka, popu, metalu i industrialu. Później do zespołu dołączyli także gitarzysta - Jaska, basista - Jani i perkusista - Jari.     więcej »

Ozzy Osbourne  Memoirs of a Madman
13 października 2014, 02:10

Epic Records / Legacy Recordings z dumą prezentują wyjątkowe wydawnictwo Ozzy’ego Osbourne’a „MEMOIRS OF A MADMAN,” które już jutro ukaże się jako pojedyncza płyta CD, podwójny album DVD oraz podwójna płyta winylowa. więcej »

 JESSIE WARE NOWY ALBUM TOUGH LOVE! PREMIERA 14 PAŹDZIERNIKA
12 października 2014, 02:10

Uwielbiana w Polsce autorka hitu „Wildest Moments’” zapowiada swój drugi album! więcej »

Modern Talking
7 października 2014, 01:10

Jeden z najpopularniejszych europejskich duetów sceny dance – Modern Talking powraca w wielkim stylu z nową, dwupłytową kompilacją „30,” która już dziś znajdzie się w najlepszych sklepach muzycznych. Dieter Bohlen i Thomas Anders publikacją tego rocznicowego albumu świętują trzydziestolecie wspólnej działalności na muzycznym rynku. więcej »

 
KYLIE MINOGUE w Polsce
6 października 2014, 02:10

Trasę Kiss Me Once otwierają koncerty w Wielkiej Brytanii. Na całej trasie Kylie zagra 31 koncertów w 15 krajach - w tym 12 w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Znakomita trasa Kylie "Kiss Me Once" będzie celebracją zarówno nowego materiału , jak i wszystkim doskonale znanych starych  przebojów. więcej »

PIERWSZY KONCERTOWY ALBUM W KARIERZE WHITNEY HOUSTON!
18 września 2014, 02:09

Legacy Recordings oddział Sony Music Entertainment z dumą ogłasza premierę wyjątkowego albumu „Whitney Houston Live: Her Greatest Performances,” który w formacie CD oraz CD/DVD ukaże się już 11 listopada. Pierwszy w karierze artystki album koncertowy zawierać będzie niezapomniane występy na żywo zarejestrowane w czasie całej Jej kariery. Zarówno materiał audio jak i wideo poddane zostały procesowi reamasteringu. Producentem płyty CD oraz  DVD jest pięciokrotny zdobywca nagrody Grammy Clive Davis.  więcej »

"Szalone"  wydawnictwo Ksiecia Ciemności
26 sierpnia 2014, 02:08

Epic Records / Legacy Recordings z dumą prezentują wyjątkowe wydawnictwo Ozzy’ego Osbourne’a „MEMOIRS OF A MADMAN,” które 14 października ukaże się jako pojedyncza płyta CD, podwójny album DVD oraz podwójna płyta winylowa. Na płycie CD i LP znajdzie się siedemnaście największych przebojów Ozzy’ego, które powstały w czasie czterech dekad solowej kariery tego wyjątkowego artysty. więcej »

 
Premiera albumu  SIRENS
14 sierpnia 2014, 02:08

Premiera albumu SIRENS 7 października. więcej »

 Preservation Hall Jazz Band
7 czerwca 2014, 10:06

Legendarna grupa Preservation Hall Jazz Band wciąż rozwija się zachowując jednocześnie swoją tradycję, która cały czas inspiruje kolejne pokolenia słuchaczy i artystów. Nowy album mistrzów nowoorleańskiego jazzu „That's It!” powstał przy współpracy z Danem Wilsonem, Chrisem Stapletonem i legendarnym Paulem Williamsem, którzy nadali twórczości zespołu świeże podejście, ale potrafili również uchwycić klasyczny styl grupy. więcej »

Bossa Nova Baby - mistrzowska kompilacja Króla Rock'n'Rolla
4 czerwca 2014, 01:06

Płyta "Bossa Nova Baby: The Ultimate Elvis Party Album" to bardzo taneczna kompilacja z hitami Króla Rock'n'Rolla, której motywem przewodnim jest remix  piosenki "Bossa Nova Baby" wykorzystanej w globalnej reklamie Heinekena. Album ten, na którym znalazły się 24 taneczne przeboje Elvisa to muzyczne uzupełnienie emocji, które będą nam towarzyszyć podczas tegorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Brazylii. Najbardziej charakterystycznego i rozpoznawalnego brazylijskiego nurtu muzycznego, jakim jest bossa nova nie zabrakło również w twórczości Elvisa.  więcej »

 
Willie Nelson
8 maja 2014, 01:05

 Willie Nelson prezentuje swój długo oczekiwany, bardzo osobisty album „Band of Brothers,” na którym znalazło się dziewięć nowych piosenek wokalisty oraz pięć utworów napisanych przez  innych artystów. Wszystkie piosenki, które trafiły na album „Band of Brothers” opublikowane zostały po raz pierwszy i dołączyły do klasycznego katalogu utworów artysty.   więcej »

"First Love"
5 maja 2014, 01:05

"First Love" jest zwiastunem nowej, ósmej płyty Jennifer Lopez, której premiera zaplanowana jest na 17 czerwca! więcej »

BANKS ogłasza premierę długo oczekiwanego debiutanckiego albumu pt. "GODDESS"!
29 kwietnia 2014, 01:04

BANKS ogłasza premierę długo oczekiwanego debiutanckiego albumu pt. "GODDESS"! więcej »

 
wybierz stronę