Felietony i Porady

Kultura - Muzyka strona 22/44

Kultura - Muzyka

BLASK W WYTWÓRNI NEXTPOP

9 października 2018, 02:10

Do grona artystów warszawskiej wytwórni Nextpop dołączył artysta o pseudonimie BLASK. Debiutuje singlem zatytułowanym „Nobody”, do którego powstał teledysk.     więcej »

II Ogólnopolski Zlot Fanów Avril Lavigne
8 czerwca 2010, 04:06

W sobotę 3 lipca we Wrocławiu odbędzie się  „II Ogólnopolski Zlot Fanów Avril Lavigne” ! więcej »

Jarocin po raz trzydziesty
7 czerwca 2010, 10:06

Jarocin jest kultową pozycją w historii Polski – nie tylko w kanonie muzycznych festiwali ma ważne miejsce, ale też i w historii samego państwa polskiego. Przez całe dziesięciolecia był symbolem muzycznej wolności i buntu przeciw autorytarnemu systemowi. W 2005 roku powrócił po ponad dziesięcioletniej przerwie w nowej oprawie. Niezmiennie jednak zaprasza najważniejszych muzyków sceny rockowej i alternatywnej. W tym roku festiwal obchodzi swoje trzydziestolecie. Główną jego gwiazdą jest Beth Ditto i jej zespół The Gossip. Ich obecność uświetni specjalną, jubileuszową edycję Festiwalu. więcej »

Killing Joke - nowa płyta już w czerwcu, koncerty jesienią
7 czerwca 2010, 06:06

Grupa Killing Joke przełożyła swoje wiosenne koncerty na jesień. Zmiana spowodowana była przedłużającymi się pracami nad nową płytą. Pierwotnie miała ona wyjść na rynek w kwietniu. Oprócz krążka z autorskimi piosenkami grupy w secie wyjdzie dodatkowa płyta z coverami piosenek najbardziej uznanych twórców nutru rockowego. więcej »

 
Wroclove da się kochać - festiwal na Wyspie Słodowej
7 czerwca 2010, 04:06

27 czerwca na wrocławskiej Wyspie Słodowej do skonsumowania czkać będzie kolejna uczta muzyczna, której głównym daniem będzie Suzanne Vega. więcej »

Kasia Cerekwicka: Płynę pod prąd
7 czerwca 2010, 10:06

Kasia Cerekwicka dojrzała, jako kobieta i artystka, czego namacalnym dowodem jest nowy album, zatytułowany „FE-MALE”. Zobacz wywiad z artystką! więcej »

Jackowski, Yanina, Dominici – trzy różne osobowości i jeden niezwykły rezultat
4 czerwca 2010, 06:06

The Goodboys to nowy zespół założyciela legendarnego Maanamu oraz kompozytora jego największych przebojów – Marka Jackowskiego. Powstał z przyjaźni i potrzeby serca  przy współudziale Janusza „Yaniny” Iwańskiego, znanego i cenionego muzyka, który ma na swoim koncie współpracę m.in. z Maanamem, Stanisławem Sojką, i grupą Tie Break. więcej »

 
Eksplozja energii na Pozytywne Wibracje Festival!
4 czerwca 2010, 06:06

Festiwal w Białymstoku niewątpliwie będzie świętem dla wszystkich fanów dobrej muzyki rożnych gatunków spod znaku Pozytywnych Wibracji! więcej »

 Rage Against The Machine – The Collection
3 czerwca 2010, 06:06

Ekskluzywny box zawierajacy pięć albumów legendarnej juz grupy Rage Against The Machine W skład boxu weszły albumy : Rage Against The Machine, Evil Empire, Renegades, The Battle Of Los Angeles,  Live At The Grand Olympic Auditorium. więcej »

Katy Perry - Teenage Dream
2 czerwca 2010, 01:06

''Teenage Dream'' to druga płyta Katy Perry. Poznaj szczegóły najnowszej płyty supergwiazdy pop! więcej »

 
Hole po raz pierwszy w Polsce!
1 czerwca 2010, 06:06

Po ośmiu latach milczenia, amerykańska grupa Hole ze skandalistką Courtney Love na czele, powraca na scenę! Zagrają pierwszego dnia Orange Warsaw Festivalu. więcej »

Robyn - Body Talk Pt. 1
29 maja 2010, 06:05

Nowy album Szwedki Robyn zatytułowany jest "Body Talk Pt. 1". Przy nagraniach wokalistce pomagali m.in. Diplo, Röyksopp, Kleerup i Klas Ahlund. więcej »

Nowa odsłona Orange Warsaw Festival 2010
27 maja 2010, 08:05

Orange Warsaw Festival odbędzie się w weekend, 28 i 29 sierpnia. Muzyka będzie rozbrzmiewała od godzin popołudniowych do późnego wieczora. więcej »

 
wybierz stronę