Felietony i Porady

Kultura - Muzyka strona 21/44

Kultura - Muzyka

Klip promujący nową płytę Gorillaz

4 czerwca 2018, 03:06

Gorillaz zadebiutowali na rynku fonograficznym w 2001 roku albumem Gorillaz. Dziś mają na koncie już pięć płyt.   więcej »

 Tylko nie chillout!– Pozytywne Wibracje w nowej odsłonie
12 czerwca 2010, 08:06

Aż trzy lata czekali miłośnicy serii na kolejną, jubileuszową część Pozytywnych Wibracji. Dziesiąta odsłona kultowej na polskim rynku serii płyt pojawi się na rynku w połowie czerwca br. więcej »

Audioriver zaprasza do debaty
11 czerwca 2010, 10:06

Znane są już szczegóły debaty poświęconej muzyce niezależnej, którą w tym roku organizuje festiwal Audioriver. Dyskusja odbędzie się 15 czerwca w Klubokawiarni Chłodna 25 w Warszawie. więcej »

Christina Aguilera - Bionic
10 czerwca 2010, 07:06

Zdobywczyni 5 statuetek prestiżowych nagród Grammy – Christina Aguilera wydała czwarty, studyjny album ''Bionic''. więcej »

 
Skinny Puppy - dwa koncerty w Polsce
9 czerwca 2010, 10:06

Już w sierpniu na dwóch koncertach po raz pierwszy w Polsce będzie można zobaczyć klasyka industrialu – zespół Skinny Puppy. więcej »

II Ogólnopolski Zlot Fanów Avril Lavigne
8 czerwca 2010, 04:06

W sobotę 3 lipca we Wrocławiu odbędzie się  „II Ogólnopolski Zlot Fanów Avril Lavigne” ! więcej »

Jarocin po raz trzydziesty
7 czerwca 2010, 10:06

Jarocin jest kultową pozycją w historii Polski – nie tylko w kanonie muzycznych festiwali ma ważne miejsce, ale też i w historii samego państwa polskiego. Przez całe dziesięciolecia był symbolem muzycznej wolności i buntu przeciw autorytarnemu systemowi. W 2005 roku powrócił po ponad dziesięcioletniej przerwie w nowej oprawie. Niezmiennie jednak zaprasza najważniejszych muzyków sceny rockowej i alternatywnej. W tym roku festiwal obchodzi swoje trzydziestolecie. Główną jego gwiazdą jest Beth Ditto i jej zespół The Gossip. Ich obecność uświetni specjalną, jubileuszową edycję Festiwalu. więcej »

 
Killing Joke - nowa płyta już w czerwcu, koncerty jesienią
7 czerwca 2010, 06:06

Grupa Killing Joke przełożyła swoje wiosenne koncerty na jesień. Zmiana spowodowana była przedłużającymi się pracami nad nową płytą. Pierwotnie miała ona wyjść na rynek w kwietniu. Oprócz krążka z autorskimi piosenkami grupy w secie wyjdzie dodatkowa płyta z coverami piosenek najbardziej uznanych twórców nutru rockowego. więcej »

Wroclove da się kochać - festiwal na Wyspie Słodowej
7 czerwca 2010, 04:06

27 czerwca na wrocławskiej Wyspie Słodowej do skonsumowania czkać będzie kolejna uczta muzyczna, której głównym daniem będzie Suzanne Vega. więcej »

Kasia Cerekwicka: Płynę pod prąd
7 czerwca 2010, 10:06

Kasia Cerekwicka dojrzała, jako kobieta i artystka, czego namacalnym dowodem jest nowy album, zatytułowany „FE-MALE”. Zobacz wywiad z artystką! więcej »

 
Jackowski, Yanina, Dominici – trzy różne osobowości i jeden niezwykły rezultat
4 czerwca 2010, 06:06

The Goodboys to nowy zespół założyciela legendarnego Maanamu oraz kompozytora jego największych przebojów – Marka Jackowskiego. Powstał z przyjaźni i potrzeby serca  przy współudziale Janusza „Yaniny” Iwańskiego, znanego i cenionego muzyka, który ma na swoim koncie współpracę m.in. z Maanamem, Stanisławem Sojką, i grupą Tie Break. więcej »

Eksplozja energii na Pozytywne Wibracje Festival!
4 czerwca 2010, 06:06

Festiwal w Białymstoku niewątpliwie będzie świętem dla wszystkich fanów dobrej muzyki rożnych gatunków spod znaku Pozytywnych Wibracji! więcej »

 Rage Against The Machine – The Collection
3 czerwca 2010, 06:06

Ekskluzywny box zawierajacy pięć albumów legendarnej juz grupy Rage Against The Machine W skład boxu weszły albumy : Rage Against The Machine, Evil Empire, Renegades, The Battle Of Los Angeles,  Live At The Grand Olympic Auditorium. więcej »

 
wybierz stronę