Felietony i Porady

Kultura - Muzyka strona 20/43

Kultura - Muzyka

Sonia Stein - Polka, która podbija Londyn, zaprezentowała nowy singiel!

8 sierpnia 2017, 03:08

Sonia Stein zaprezentowała lyric video do swojego najnowszego singla „Suit Me Best”. Artystka, która jest z pochodzenia Polką, mieszka i tworzy w Londynie.   więcej »

"Fashion Music" - najmodniejsza premiera tego roku!
19 czerwca 2010, 08:06

Album „Fashion Music” to elegancka muzyczna wizytówka wielkiego modowego wydarzenia „Warsaw Fashion Street”, które odbędzie się 27 czerwca 2010. więcej »

Herbie Hancock – nowy album i trasa koncertowa
17 czerwca 2010, 02:06

Już 21 czerwca na sklepowych półkach znajdzie się najnowsze dzieło Herbie Hancocka. „The Imagine Project” to apel o światowy pokój, humanitaryzm oraz tolerancję. więcej »

Poznaj kolejnych artystów Pozytywne Wibracje Festival
15 czerwca 2010, 10:06

Funkstar De Luxe, światowej sławy producent i remikser oraz kultowi Poluzjanci z Kubą Badachem - to kolejni artyści, którzy pojawią się w lipcu na festiwalu w Białymstoku. Obydwie gwiazdy festiwalu znane są z serii płyt Pozytywne Wibracje! więcej »

 
Muzyczna batalia w Warszawie
15 czerwca 2010, 07:06

Tropikalna temperatura, dziewięć drużyn, tłumy dopingujących gardeł, dziesiątki rewelacyjnych utworów, pot i łzy – tak wyglądała pierwsza w Polsce edycja imprezy Red Bull I-Battle. więcej »

Iggy & The Stooges wciaż w  tra(n)sie
13 czerwca 2010, 02:06

15 marca 2010 Iggy & The Stooges  zagrali koncert w nowojorskiej Rock & Roll Hall Of Fame rozpoczynając swoja trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych i Europie. W kwietniu nakładem Sony Music  ukazało się wyjątkowe wydawnictwo – odnowione, dwupłytowe wydanie albumu Iggy & The Stooges „RAW POWER”, który swoją premierę miał w 1973 roku. więcej »

 Tylko nie chillout!– Pozytywne Wibracje w nowej odsłonie
12 czerwca 2010, 08:06

Aż trzy lata czekali miłośnicy serii na kolejną, jubileuszową część Pozytywnych Wibracji. Dziesiąta odsłona kultowej na polskim rynku serii płyt pojawi się na rynku w połowie czerwca br. więcej »

 
Audioriver zaprasza do debaty
11 czerwca 2010, 10:06

Znane są już szczegóły debaty poświęconej muzyce niezależnej, którą w tym roku organizuje festiwal Audioriver. Dyskusja odbędzie się 15 czerwca w Klubokawiarni Chłodna 25 w Warszawie. więcej »

Christina Aguilera - Bionic
10 czerwca 2010, 07:06

Zdobywczyni 5 statuetek prestiżowych nagród Grammy – Christina Aguilera wydała czwarty, studyjny album ''Bionic''. więcej »

Skinny Puppy - dwa koncerty w Polsce
9 czerwca 2010, 10:06

Już w sierpniu na dwóch koncertach po raz pierwszy w Polsce będzie można zobaczyć klasyka industrialu – zespół Skinny Puppy. więcej »

 
II Ogólnopolski Zlot Fanów Avril Lavigne
8 czerwca 2010, 04:06

W sobotę 3 lipca we Wrocławiu odbędzie się  „II Ogólnopolski Zlot Fanów Avril Lavigne” ! więcej »

Jarocin po raz trzydziesty
7 czerwca 2010, 10:06

Jarocin jest kultową pozycją w historii Polski – nie tylko w kanonie muzycznych festiwali ma ważne miejsce, ale też i w historii samego państwa polskiego. Przez całe dziesięciolecia był symbolem muzycznej wolności i buntu przeciw autorytarnemu systemowi. W 2005 roku powrócił po ponad dziesięcioletniej przerwie w nowej oprawie. Niezmiennie jednak zaprasza najważniejszych muzyków sceny rockowej i alternatywnej. W tym roku festiwal obchodzi swoje trzydziestolecie. Główną jego gwiazdą jest Beth Ditto i jej zespół The Gossip. Ich obecność uświetni specjalną, jubileuszową edycję Festiwalu. więcej »

Killing Joke - nowa płyta już w czerwcu, koncerty jesienią
7 czerwca 2010, 06:06

Grupa Killing Joke przełożyła swoje wiosenne koncerty na jesień. Zmiana spowodowana była przedłużającymi się pracami nad nową płytą. Pierwotnie miała ona wyjść na rynek w kwietniu. Oprócz krążka z autorskimi piosenkami grupy w secie wyjdzie dodatkowa płyta z coverami piosenek najbardziej uznanych twórców nutru rockowego. więcej »

 
wybierz stronę