Felietony i Porady

Ekskluzywna kolekcja upominków od Rolls-Royce

Dodano 10 lutego 2016 02:02, przez Patrycja Calińska
Ekskluzywna kolekcja upominków od Rolls-Royce

Rolls-Royce Motor Cars to synonim ponadczasowej elegancji, wyjątkowego wdzięku i niezwykłej dbałości o szczegóły. Samochody kojarzą nam się z dżentelmenami, luksusem i aurą tajemniczości. Od teraz ten nieuchwytny czar możecie zabrać ze sobą wszędzie – marka zaprezentowała właśnie kolekcję eleganckich upominków. Wśród propozycji marki znajdziemy portfel, spinki mankietowe, chusteczkę oraz krawat.

Pasja to dla Rolls-Royce Motor Cars prawdziwe źródło inspiracji od ponad stu lat. Słynna ikona marki, Spirit of Ecstasy, została zainspirowana tajemniczą, tragiczną, choć piękną historią miłości i romansu. Autentyczne uczucie sprawiło, że pełna gracji bogini stała się uosobieniem ducha marki Rolls-Royce – ponadczasowej elegancji, wyjątkowego wdzięku i niezwykłej dbałości o szczegóły. Kolekcję, będącą zbiorem wyśmienitych ekskluzywnych upominków, charakteryzuje podobny styl – to świetna okazja, by zanurzyć się w świecie najwyższego luksusu Rolls-Royce. Pięknie wykonane przedmioty, które urzeczywistniają dążenie do perfekcji i ponadczasowe piękno to doskonały wybór, by wyrazić uczucia wobec bliskich osób. Gama doskonałych luksusowych upominków zawiera tylko te wyjątkowo wyrafinowane,  które warto cenić najbardziej.

 

Portfel

Stylowy, zapinany na suwak portfel wykonany ręcznie z takiego samego rodzaju skóry jak ta, której używamy w naszych samochodach.  Ozdobiony monogramem Rolls-Royce, elegancko zaprojektowany, z obszerną przegródką na banknoty i nawet 12 kart kredytowych. Wnętrze z naturalnej, beżowej, tłoczonej skóry zawiera także przegródkę na monety zamykaną na suwak z dyskretnym monogramem Rolls-Royce na żakardowej podszewce. 

Wymiary: 198x108x24mm

Srebrne spinki do mankietów Spirit of Ecstasy

 Te pięknie wykonane spinki do mankietów mają kształt Spirit of Ecstasy. Zrobione ze srebra rodowanego najwyższej próby, są odporne na matowienie. 

Wymiary: 23x12x27mm 

Jedwabna chusteczka

Doskonały dodatek do każdego stroju. Wykonana ze 100% jedwabiu, z białym wzorem Spirit of Ecstasy. Ten wyśmienity drobiazg jest dostępny wyłącznie w kolorze polnych kwiatów – kolorze specjalnej edycji samochodów Spirit of Ecstasy Centenary Collection.  

Wymiary: 700x700mm

Jedwabny krawat

Wykonany ze 100% włoskiego jedwabiu
z białym wzorem Spirit of Ecstasy. Ma kolor samochodów z kolekcji Spirit of Ecstasy Centenary Collection. Na odwrocie krawata widać portret Eleanor Thornton, uważanej za pierwowzór Spirit of Ecstasy.

Wymiary: 85mm(Blade)x1470mm

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !