Felietony i Porady

Wyjątkowa kolekcja biżuterii marki Dall'Acqua

Dodano 7 listopada 2018 03:11, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Wyjątkowa kolekcja biżuterii marki Dall'Acqua

Dall’Acqua to polska marka, założona w 2012 roku, której sercem jest jakość i ponadczasowa elegancja.  Projekty  uwodzą precyzją wykonania i zyskują swój nieskazitelny kształt w słynących z zamiłowania do tradycyjnego rzemiosła włoskich manufakturach jubilerskich. 

Nowa kampania marki to klasycznie piękna historia pełna światła i świadomej kobiecości. Przed obiektywem Magdaleny Luniewskiej stanęła Renata Kaczoruk. Elegancka, subtelna a momentami zadziorna, kobieta Dall’Acqua jest wolna i poszukująca własnej ścieżki. 

W nowych kolekcjach znajdujemy wyraziste srebrne bransolety w kilku wariantach do wyboru, pierścionki modułowe oraz obrączki i sygnety, pozwalające na tworzenie wielu inspirujących konfiguracji. Pojawia się także nowa odsłona kolekcji Modulo, uwielbianej przez stałe klientki marki. Naszyjniki i kolczyki wysadzane wieloma cyrkoniami o barwie głębokiej czerni przybierają rozmaite kształty pełne oryginalnego połysku. 

Linia wykonana ze złota próby 585 to czyste i subtelne formy pierścionków i kolczyków, naszyjniki ze złotymi kuleczkami pozwalającymi na dowolną regulację. 

Nie zabraknie też kamieni szlachetnych. Kolekcja Boho Romance Gold to naturalne szafiry, onyksy i akwamaryny osadzone na misternych łańcuszkach z 14-karatowego złota.

Turkusy zakute w złoto i masa perłowa są zwieńczeniem delikatnych kompletów z motywem gwiazdy i serca.

Biżuteria Dall'Acqua jest dostępna w najlepszych salonach jubilerskich w całej Polsce oraz na stronie dallacqua.pl

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !