Felietony i Porady

Wielki powrót Agyness Deyn

Dodano 3 grudnia 2015 01:12, przez Katarzyna Frąckowiak
Wielki powrót Agyness Deyn

                Agyness Deyn to jedna z najbardziej charakterystycznych twarzy w modelingu. Jej punkowy styl i wyjątkową urodę pokochali projektanci i fotografowie na całym świecie. Swoją karierę zaczęła w 2005 roku i zaraz potem szła na wybiegach między innymi takich domów mody jak Chanel, Dolce & Gabbana, Burberry czy Dior. Niestety, w 2012 roku Deyn postanowiła porzucić modeling na rzecz kariery aktorskiej. W międzyczasie spełniała się, śpiewając u boku Rihanny czy Five O'Clock Heroes, oraz razem z siostrą tworząc markę Title A. Jednak Deyn jak zwykle zaskakuje i powraca.

                Pokaz Saint Laurent na sezon wiosna/lato 2016 wywołał wielki entuzjazm. Nie tylko ze względu na świetną kolekcję. Po czterech latach ciszy na wybieg wyszła modelka, którą wszyscy kochamy: Agyness Deyn. A to nie wszystko! 32-letnia piękność pojawiła się także na najnowszej okładce magazynu Wonderland. Oczywiście, ma na sobie tiarę Saint Laurent. W środku znajduje się bardzo szczery wywiad, w którym opowiada między innymi o powrocie na wybieg. ,,To zabawne kiedyś znałam wszystkie dziewczyny. Tym razem modelki były o połowę młodsze ode mnie. Brzmi jakbym była stara, ale lubię patrzeć wstecz i przypominać sobie siebie w tym wieku. Świetnie było obserwować te wszystkie dziewczyny, nową generację. Były bardzo odważne, inspirujące i zwariowane. Kiedy się starzejesz zapominasz o tym. Z wiekiem stajesz się trochę spokojniejsza”, opowiada.

                W najnowszym Wonderland Deyn promuje także film pt.: ,,Sunset Song”, w którym zagra. Na wyspach trafi on do kin 4 grudnia. Mamy nadzieję, że modelka coraz częściej będzie pojawiała się na okładkach magazynów i na wybiegach. Tęskniliśmy za nią!

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !