Felietony i Porady

The Weeknd dla H&M

Dodano 26 września 2017 03:09, przez Katarzyna Frąckowiak
The Weeknd dla H&M

Wokalista The Weeknd często określany jest mianem ikony stylu. Jego stylizacje są bardzo proste. Artysta uwielbia casualowy street style. Wielu mężczyzn z całego świata chętnie naśladuje jego styl. To właśnie dla nich powstała kolekcja H&M, którą stworzył sam The Weeknd. Ubrania wyglądają, jakby były wyciągnięte prosto z jego szafy.

Abel Tesfaye stworzył kolekcję ubrań na jesień. W jej skład wchodzi 18 stylizacji, które do złudzenia przypominają ubrania artysty. Kolekcja oznaczona jest charakterystycznym “XO”, a w jej skład wchodzą między innymi satynowe bombery, tshirty oraz charakterystyczne bluzy z kapturem. Kolorystyka tych ubrań jest bardzo stonowana. Na każdym z nich widnieje napis The Weeknd lub wcześniej wspomniane “XO”. 

“Muzyka jest moim życiem, tak więc nie widzę różnicy w tym, co mam ubrane, kiedy jestem na scenie, a kiedy jestem poza nią. Dla mnie bycie na scenie to nie jest performers, na który powinienem się przebierać. Tutaj chodzi bardziej o bycie prawdziwym, bycie sobą i poczucie kontaktu z publiką”, mówi The Weeknd. 

Kolekcja H&M we współpracy z The Weeknd trafi do sklepów 28 września. 

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !