Felietony i Porady

VANS I KARL LAGERFELD ŁĄCZĄ SIŁY

Dodano 31 sierpnia 2017 03:08, przez Katarzyna Frąckowiak
VANS I KARL LAGERFELD ŁĄCZĄ SIŁY

Startująca 7 września kolekcja łączy charakterystyczny szyk “Off the Wall”
z wyrafinowaną estetyką KARLA LAGERFELDA

PARYŻ, FRANCJA I COSTA MESA, KALIFORNIA. (31 sierpnia 2017) – Vans i KARL LAGERFELD z przyjemnością ogłaszają, iż już jesienią 2017 roku światło dzienne ujrzą efekty wyjątkowej kolaboracji – kapsułowa kolekcja Vans x KARL LAGERFELD. Składająca się z 12 modeli linia nadaje nową interpretację kultowym, klasycznym produktom marki Vans ukazując je przez pryzmat prestiżowego domu mody, co daje znakomity efekt. Projekty z kolekcji Vans x KARL LAGERFELD zostaną publicznie zaprezentowane po raz pierwszy na modowym show Bread & Butter w Berlinie trwającym od 1 do 3 września 2107 roku. Kolekcja trafi do globalnej sprzedaży
7 września 2017 roku w butikach KARL LAGERFELD oraz wybranych salonach Vans, na Vans.com i KARL.com

Kolekcja Vans x KARL LAGERFELD to połączenie paryskiego szyku z ponadczasową klasyką marki Vans. Oferta odzieży, obuwia i akcesoriów stanowi śmiałą interpretację
w dwu-tonowej, biało-czarnej kolorystyce. Kolekcja składa się z T-shirtu i bluzy z logo Vans x KARL LAGERFELD; T-shirt z wizerunkiem Karla Lagerfelda w krawacie w szachownicę; białą i czarną raglanową kurtkę typu bomber, skórzany plecak z linii premium wykończony szwem w kształcie litery „K” oraz czapkę z motywem szachownicy. 

Obuwie z linii Vans x KARL LAGERFELD obejmuje sześć interpretacji klasycznych modeli Vans, zawierając premierowy model bezszwowej platformy SK8-Hi oraz Old Skool - obie wykończone elementami skórzanymi z pikowanym szwem na wierzchu białej podeszwy. Pozostała oferta to czarna wersja wytrzymałych, skórzanych butów Slip-On wykończonych pikowanymi detalami. Model Old Skool i Sk8-Hi Reissue ozdobiono skórzanym motywem, który przybrano elementami z tkaniny bouclé, zamieszczonymi na wierzchu czarnej wkładki. Uzupełnienie kolekcji stanowi legendarny model obuwia Classic Slip-On z elementem charakterystycznej biało-czarnej szachownicy, który tym razem zyskał nowy wygląd dzięki nadrukowi Vans x KARL LAGERFELD z typowym dla Karla motywem kamienia kamea.

“Ta ekscytująca kolaboracja to unikalne połączenie klasycznch modeli Vans
z nowoczesnym stylem KARLA LAGERFELDA” mówi Angie Dita, Senior Designer obuwia Vans. “Nasze zespoły ściśle ze sobą współpracując zaprojektowały kolekcję, tak by odzwierciedlała wyjątkową historię naszych marek. Jako ukłon w stronę modowego DNA brandu KARLA LAGERFELDA, uwydatniliśmy elementy, takie jak tkanina boucle I szew imitujący literę K. Stworzyliśmy również nową formę klasycznej dla Vansa szachownicy nadając  jej motyw charkterystycznej dla Karla ozdoby z kamienia kamea”.

Kolekcja Vans x KARL LAGERFELD będzie dostępna w globalnej sprzedaży od 7 września. Ceny będą wahać się od 40$ do 300$ USD oraz od 50 do 300 euro. Więcej szczegółów na Vans.com I KARL.com.

#VansxKARLLAGERFELD

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !