Felietony i Porady

Utwory polskiej kompozytorki użyte w pokazie Gucci Cruise 2018

Dodano 17 czerwca 2018 03:06, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Utwory polskiej kompozytorki użyte w pokazie Gucci Cruise 2018

Zawsze z niecierpliwością czekamy na kolejny pokaz Gucci. Ciekawość, co nowego zaprezentuje włoski dyrektor kreatywny Alessandro Michele jest ogromna!

Niedawno odbył się pokaz Gucci Cruise na nadchodzący sezon, w którym projektant poruszył tematykę śmierci i przemijania. Całe show urozmaicono efektami pirotechnicznymi oraz architekturą starożytnej nekropolii Alyscamps.

Pokazy Gucci to nie tylko ubrania i scenografia. Muzyka również odgrywa tam bardzo ważną rolę. Dwa z trzech wykorzystanych podczas pokazu mody utworów napisała i nagrała polska kompozytorka Resina. Pod tym pseudonimem kryje się Karolina Rec, artystka występująca już od kilku lat na scenie niezależnej. 

“In In” oraz “Trigger” to utwory, które zabrzmiały na ostatnim pokazie włoskiego domu mody. Pochodzą one z płyty Resiny o nazwie “Traces”, która ma zostać wydana w najbliższym czasie. Artystka jest podopieczną agencji publishingowej Mute Song, która reprezentuje takich artystów jak Nick Cave & The Bad Seeds, Max Richter, Swans, Underworld czy Ben Frost.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !