Felietony i Porady

UGG świętuje 40-lecie

Dodano 9 października 2018 02:10, przez Kasia Tilda Frąckowiak
UGG świętuje 40-lecie

W zeszłym tygodniu marka UGG rozpoczęła globalą kampanię “UGG: 40 years”, która jest uwiecznieniem czterdziestu lat kreatywności, sukcesu i działań marki. Brytyjska modelka Adwoa Aboah oraz projektant Heron Preston są ambasadorami, którzy stanęli na czele tej jakże ważnej dla marki kampanii. 

Marka UGG jest najbardziej znana z charakterystycznych butów z owczej skóry. Przez lata wyprodukowano mnóstwo najróżniejszych modeli butów, a także odzież oraz akcesoria dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Produkty marki nawiązują do kalifornijskiego stylu życia, który był inspiracją, a także przyczynił się do tak dużego sukcesu.

Czterdzieści lat po założeniu marki, UGG rozpoczyna ogólnoświatową kampanię z dwoma wspaniałymi ambasadorami: Adwoa Aboah oraz Heron Preston. Marka ogłosiła, że w przeciągu najbliższych miesięcy poznamy kolejnych ambasadorów. 

“Od beztroskich surferów po prowokacyjnych projektantów mody i kalifornijskie kreacje, marka UGG od czterdziestu lat jest nieprzewidywalna, indywidualna oraz odważna. Znaczenie UGG jest ważniejsze niż kiedykolwiek, a w tym roku świętujemy to, kim jesteśmy teraz. Z ekscytacją patrzymy w przyszłość na następne czterdzieści lat”, powiedziała Andrea O’Donnell, President of Fashion Lifestyle.

Marka UGG zaprosiła artystę fotografa, Erika Madigan Heck, do zrobienia pięknych, kolorowych zdjęć do kampanii reklamowej, przedstawiającej legendarne kalifornijskie krajobrazy, takie jak Big Sur czy Redwood Forest. 

Z okazji czterdziestolecia marka UGG uruchomiła limitowaną edycję kolekcji 40:40:40, w której znajdziemy najbardziej charakterystyczne modele w oryginalnej kolorystyce marki. Wśród nich propozycje dla kobiet, mężczyzn oraz oczywiście dla dzieci. Ubrania z kolekcji będzie można kupić zarówno online, jak i w wybranych butikach na całym świecie. 

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !