Felietony i Porady

Torebki z koralików - hit czy kit

Dodano 29 sierpnia 2018 03:08, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Torebki z koralików - hit czy kit

Damskie torebki wyszywane dziesiątkami tysięcy koralików powstawały w najsłynniejszych pracowniach. Najstarsze pojawiły się już na początku XIX wieku zarówno na terenie Rosji, Europy Zachodniej oraz Stanów Zjednoczonych. Zazwyczaj były niewielkich rozmiarów. Miała się tam zmieścić przede wszystkim pomadka, puder i kilka monet.

W późniejszym czasie torebki z koralików pojawiały się wielokrotnie. Każda z nas zapewne pamięta je z szafy babci czy mamy. 

Teraz takie torebki wracają na ulice. Potrafią być i kiczowate, ale także przypominać prawdziwe dzieła sztuki. Przywrócenia do łask koralikowych torebek, może sobie przypisać brytyjska marka Shrimps. Pokazanie modelu „Antonia bag” wystarczyło, aby znane gwiazdy i blogerki modowe zapragnęły ją mieć w swoich garderobach. Następnie równie sporą popularnością zaczęła cieszyć się torebka Ma Cherie Bag od Susan Alexandra. 

Dzięki temu, że torebki z koralików stały się must havem, tego sezonu, wiele marek i sieciówek zaczęło je sprzedawać. A Wam jak podobają się koralikowe torebki?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !