Felietony i Porady

Tony Trujillo powraca w wielkim stylu. Przedstawiamy model Vans TNT Advanced Prototype

Dodano 11 lipca 2018 03:07, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Tony Trujillo powraca w wielkim stylu. Przedstawiamy model Vans TNT Advanced Prototype

To już siódmy model butów pro, które gwiazda deskorolki, Tony Trujillo, sy- gnuje od 1997 roku dla marki Vans.

Przedstawiamy najnowszy model butów Vans stworzony przez słynną ikonę skateboardingu, Tony’ego Trujillo. Vans Pro Skate z dumą prezentuje TNT Advanced Prototype, dostępny na całymświecie już od 14 lipca. Podkreślający nieustępliwy charakter Tony- ’ego, model TNT Advanced Prototype to klasa sama w sobie. Za- projektowano go z wykorzystaniem wkładek Vans UltraCush Lite 3D, z wzmocnionymi cholewkami Duracap oraz nowymi pode- szwami ze wzorem gofra, stworzonymi w celu zwiększenia trwałości i przyczepności oraz zmaksymalizowania wrażeń z jazdy na deskorolce.

TNT Advanced Prototype to najbardziej nowoczesny model butów na deskorolkę stworzony dzięki metodzie wulkanizacji. Został on zaprojektowany przy użyciu wkładek z pianką o podwójnej gęstości Vans Ultracush Lite 3D, które zapewniają lekkość i wygodę. Model jest wzbogacony o zacisk na pięcie zapewniający wyjątkowąamortyzację, wsparcie i lepsze czucie deski.

Nowa funkcjonalna podeszwa we wzór gofra w modelu TNT Advan- ced Prototype zastąpiła klasyczną podeszwę Vans, aby zapewnić lepszy kontakt z podłożem podczas użytkowania butów. Koncentru- je się ona na wspólnych punktach nacisku w przedniej części stopy i na pięcie, co dodatkowo zwiększa trwałość i przyczepność. Spe- cjalnie dla wymagających deskorolkowców flagowy model TNT zo- stał wzmocniony gumą na bocznej i górnej części buta, chroniąc wrażliwe, najszybciej zużywające się obszary. TNT Advanced Pro- totype dostępny będzie w rozszerzonej rozmiarówce unisex US 3,5- 13 (34,5 - 47 EU).

Kolekcja TNT Advanced Prototype to również ubrania i akcesoria, m.in. lekka nieprzemakalna kurtka, longsleeve z charakterystycznągrafiką ze skrzyżowanymi toporkami i klasyczną czapkę beanie.

Świętujący ponad 20 lat pracy w teamie Vans Tony Trujillo to jeden z najbardziej ikonicznych skaterów wszech czasów. Ze stylem i agresją wpisaną w swoje nazwisko, Trujillo położył fundament pod skateboarding terenowy i jest prawdziwym wcieleniem hasła „Skate and Destroy”.

Na jego nowym flagowym modelu znajduje się odważny napis; “do it your way, and never compromise.”

Flagowy model Vans TNT Advanced Prototype dostępny będzie w całej Europie w rozszerzonej rozmiarówce unisex US 3.5-13 (34,5 - 47 EU) od soboty, 14 lipca.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !