Felietony i Porady

Tommy Hilfiger przedstawia nową globalną ambasadorkę

Dodano 21 października 2018 03:10, przez Kasia Tilda Frackowiak
Tommy Hilfiger przedstawia nową globalną ambasadorkę

Tommy Hilfiger jest znany ze swojej umiejętności łączenia elementów popkultury i celebrytów ze światem mody. Po raz pierwszy pokazał to w kampanii reklamowej z Davidem Bowiem w roli głównej w latach 90. Później była królowa popu Beyonce, aż w końcu królowa Instagrama Gigi Hadid. 

Amerykański projektant mody ogłosił właśnie, że od wiosny 2019 roku nową Globalną Ambasadorką marki będzie piosenkarka i aktorka Zendaya. 

W ramach trwających starań marki Tommy Hilfiger na rzecz walki o prawa kobiet na całym świecie, aktorka również będzie współpracowała przy nowej kapsułowej kolekcji Tommy x Zendaya.

“Chcemy połączyć eklektyczny styl Zendayi z duchem naszej marki”, powiedział Tommy Hilfiger. “Uwielbiam pracować z ludźmi, którzy z pasją realizują swoje marzenia. Oni inspirują kolejne pokolenia”, dodaje projektant.

“Moda to coś więcej niż fajne ubrania”, mówi Zendaya. “Jest to sposób na uczczenie ekspresji oraz indywidualności, co jest niezwykle ważne”, dodaje. 

22-letnia aktorka dołącza do grona ambasadorów marki, w tym np. Gigi Hadid (która pracowała nad stworzeniem kapsułowych kolekcji dla Tommy Hilfiger w 2016 i 2017 roku), Hailey Baldwin oraz Winnie Harlow.

Kapsułowa kolekcja Tommy x Zendaya będzie dostępna w wybranych butikach oraz online w lutym przyszłego roku. 

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !