Felietony i Porady

Tom Ford, czyli z Londynu przez Los Angeles do Nowego Jorku

Dodano 18 grudnia 2015 01:12, przez Hubert Woźniak
Tom Ford, czyli z Londynu przez Los Angeles do Nowego Jorku

                  Londyńska absencja Toma Forda trwa w najlepsze. Po wielkim show w Los Angeles przyszedł czas na Nowy Jork i zaprezentowanie jesiennej kolekcji w ramach New York Fashion Week. Pokaz odbędzie się 18 lutego 2016 r.

                  Były dyrektor kreatywny Gucciego postanowił poeksperymentować z miejscami oraz formą kolejnych pokazów, uciekając z nierzadko modowo nużącego Londynu w bardziej widowiskowe miejsca. Jego pokaz w Los Angeles był na językach wszystkich ekspertów z branży, ale Nowy Jork już nie zapowiada się tak spektakularnie. Ford postanowił zakończyć Nowojorski Tydzień Mody w iście kameralnym stylu, ograniczając liczbę gości i przestrzeń konieczną do zaprezentowania kolekcji. Co ważniejsze, równocześnie projektant pokaże kolekcję z męskiej linii, co nie zdarzyło się nigdy wcześniej.

                  Przenoszenie się na amerykański rynek jest coraz bardziej widoczne. Ford otwiera kolejne butiki, a pokazy umiejscawia w największych miastach Stanów Zjednoczonych. Najwyraźniej Tom Ford wcale nie tęskni za wyspami i szuka nowego miejsca dla swojego imperium.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !