Felietony i Porady

Surrealistyczne zdjęcia do kampani Gucci na sezon wiosna-lato 2017.

Dodano 19 grudnia 2016 03:12, przez Katarzyna Frąckowiak
 Surrealistyczne zdjęcia do kampani Gucci na sezon wiosna-lato 2017.

Nowa kampania Gucci to także nowe magiczne miejsce, do którego zabiera nas Alessandro Michele. Zdjęcia zawsze są wyjątkowe, a stylizacje dobrane ze smakiem.
Tym razem dyrektor kreatywny włoskiego domu mody postawił na majestatyczny Rzym. Modele i modelki pozują na tle takich miejsc jak na przykład Parco degli Acquadotti czy Fontanna di Trevi. Ich stylizacje jak zwykle są utrzymane w stylistyce lat 60-tych z dodatkiem rock'n'rolla. Na kolorowych zdjęciach możemy zobaczyć modelki ubrane w marynarki, tshirty z logiem Gucci, sukienki maxi, buty na platformie, oversizowe swetry. Oprócz tego pojawiają się także falbany, kokardy, kołnierzyki, zwierzęce i roślinne printy oraz bufiaste rękawy. Nie zabrakło także uwielbianych przez fashionistów torebek Gucci. U boku modelek i modeli możemy zobaczyć także tygrysy, lwy i żyrafy.
Stylistyka zdjęć utrzymana jest w surrealistycznym stylu. Takie poczucie sprawiają nie tylko afrykańskie zwierzęta, ale również niemalże niepozowane kadry wykonane przez Glena Luchforda. Oglądając zdjęcia, mamy wrażenie, że podglądamy modelki i modeli w ich codziennym życiu. Jedzą frytki, rozmawiają przez telefon w oldschoolowej budce telefonicznej czy karmią żyrafę przy wspólnym posiłku.
Oprócz zdjęć najnowszą kolekcję Gucci promuje także video pt. ,,Wild days and nights in Rome".
https://youtu.be/VQszVWxYjSw

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !