Felietony i Porady

Sir Anthony Hopkins został twarzą Brioni

Dodano 30 lipca 2017 03:07, przez Katarzyna Frąckowak
Sir Anthony Hopkins został twarzą Brioni

Sir Anthony Hopkins to wspaniały aktor, którego znamy między innymi z takich filmów jak “Milczenie owiec”, “Hannibal” czy “ Wichry namiętności”. To także kompozytor i malarz. Ostatnio artysta podjął nowe wyzwanie. Sir Anthony Hopkins wcielił się w rolę modela. 

79-letni aktor został gwiazdą najnowszej kampanii włoskiej marki Brioni na sezon jesień/zima 2017/18. Czarno białe portrety zostały wykonane w Los Angeles przez Gregory Harris.

W zeszłym miesiącu sir Anthony Hopkins wystąpił w garniturze Brioni na premierze “Transformers: The Last Knight” w Chicago. Teraz możemy oglądać piękne zdjęcia, na których aktor pewny siebie patrzy prosto w obiektyw.  Na zdjęciach pozuje między innymi w kaszmirowym polo oraz szaliku, które możemy znaleźć w jego szafie.

Zdjęcia będzie można oglądać w magazynach biznesowych w Japonii, Niemczech, USA i Wielkiej Brytanii oraz na billboardach. 

Włoska marka Brioni jest znana z bardzo dobrego krawiectwa. Skupia się głównie na szyciu wysokiej jakości garniturów oraz dopasowanych kurtek.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !