Felietony i Porady

Robert Lewandowski projektuje dla Vistuli

Dodano 24 maja 2017 02:05, przez Katarzyna Frąckowiak
Robert Lewandowski projektuje dla Vistuli

Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski, napastnik klubu piłkarskiego Bayern Monachium i król strzelców Bundesligi, już w 2016 roku został twarzą marki odzieżowej Vistula. Jego osobowość doskonale wpisuje się w strategię marki.

„Robert Lewandowski doskonale odnalazł się w roli modela Vistuli, który na planie był równie profesjonalny, co na boisku”, mówi Patrycja Hatalska, dyrektor marketingu marki Vistula.

Na tym jednak współpraca Roberta Lewandowskiego z Vistula się nie zakończyła. Połączenie doświadczenia krawców marki z oczekiwaniami i pomysłami Roberta zaowocowało powstaniem limitowanej kolekcji odzieży, która już jesienią trafi do salonów Vistula.

Robert Lewandowski Collection to linia ubrań stworzona wspólnie z jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. W kolekcji na nadchodzącą jesień i zimę klienci marki znajdą między innymi modele bawełnianych koszul w kratkę, skórzaną kurtkę, kaszmirowy płaszcz, jeansowe spodnie i szereg casualowych propozycji, które doskonale oddają styl piłkarza. Kolekcję uzupełniają eleganckie garnitury i zestawy formalnej odzieży, które nadają się na oficjalne okazje lub ważne biznesowe spotkania. Według Roberta Lewandowskiego kolekcja jest przede wszystkim komfortowa i pozwala czuć się swobodnie przez cały dzień.

“Robert wniósł bardzo dużo swoich pomysłów do kolekcji. Mocno angażował się w wybór krojów, kolorów i wzorów, dawał mnóstwo  wskazówek i uwag “, mówi o tworzeniu kolekcji z Robertem, Wojtek Bednarz, projektant marki Vistula.

Przed obiektywem fotografa Mateusza Stankiewicza w rolę modela ponownie wcielił się Robert Lewandowski. Zdjęcia, które powstawały na ulicach Monachium, zapowiadają pełną energii, pasji i dynamiki kampanię Vistuli, której premiera nastąpi już jesienią.

“Mieliśmy już okazję pracować z Robertem w Monachium, jednak poprzednia sesja odbywała się w studio. Tym razem robiliśmy zdjęcia na ulicach miasta, a to pokazało, jak dużym zainteresowaniem i uwielbieniem cieszy się Robert Lewandowski również w Niemczech. Tym bardziej jesteśmy dumni z takiego ambasadora”, mówi Patrycja Hatalska, dyrektor marketingu marki. 

“Robert swój sportowy profesjonalizm przeniósł na plan sesji, dzięki czemu udało się uzyskać ładne kadry doskonale eksponujące kolekcję Roberta. Podczas pracy przed fotografem był skupiony i zaangażowany”, dodaje Patrycja Hatalska.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !