Felietony i Porady

Robbie Williams został projektantem mody!

Dodano 8 lutego 2017 02:02, przez Katarzyna Frąckowiak
 Robbie Williams został projektantem mody!

Robbie Williams to muzyk, którego zna chyba każdy. Na swoim koncie ma 29 autorskich albumów (w tym 11 studyjnych, 1 koncertowy, 7 kompilacji i 10 płyt wideo). Williams nie jest tylko piosenkarzem, to także autor tekstów piosenek, multiinstrumentalista i były członek zespołu Take That. Bilety na jego koncerty wyprzedają się w mgnieniu oka. Sale zawsze są po brzegi wypełnione fanami, którzy razem z brytyjskim artystą głośno śpiewają jego piosenki.
Marc O'Polo to streetwearowa marka premium, która w tym roku obchodzi swoje 50 urodziny. Z tej okazji postanowiła zaprosić do współpracy nad nową kolekcją wyjątkowego artystę. Padło wielkie nazwisko. Najnowszą kolekcję dla Marc O'Polo stworzy nikt inny jak Robbie Williams.
Brytyjski muzyk na swoim koncie na Instagramie zamieścił krótkie video, w którym zapowiedział swój debiut w projektowaniu mody. Oprócz niego na filmie możemy zobaczyć jego żonę Aydą Field Williams i niezwykle utalentowanego fotografa mody Petera Lindbergh. Wszyscy razem przeglądają jakieś zdjęcia. Komentują je, śmieją się, dyskutują, wymieniają się spostrzeżeniami. Najprawdopodobniej są to zdjęcia ubrań, które zaprojektował Robbie Williams.
Na razie nie wiemy, kiedy kolekcja będzie dostępna w sklepach i co wchodzi w jej skład. Patrząc na styl ubierania się brytyjskiego muzyka, jesteśmy bardzo ciekawi efektów!

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !