Felietony i Porady

Pokaz Joanny Klimas na Gali Art & Fashion Night

Dodano 21 maja 2013 08:05, przez Dorota Wróblewska
Pokaz Joanny Klimas na Gali Art & Fashion Night

Wczoraj jeden z dziennikarzy podczas wywiadu powiedział, że pokaz Joanny Klimas miał swój niepowtarzalny klimat.

To prawda.

Za sprawą wyobraźni i słabości do minimalizmu kolekcje Joanny Klimas mają autorski wymiar. Projektantka oferuje nowoczesne kroje.

W kolekcji jesień/zima 2014 warte uwagi są wieczorowe kreacje z zastosowaniem błyszczących cekinów, ciekawe połączenie materiałów, faktur i wzorów.

Moją uwagę zwrócił garnitur z szerokimi spodniami. Spodnie wspaniale układały się do sylwetki w towarzystwie marynarki, która miała typowy dla Klimas kształt ramion i brak zbędnych detali.

Równie piękne i subtelne były modele z materiałem w kratkę, które wprowadziły zimowe klimaty.

Mimo widowiskowych, metalicznych i błyszczących materiałów, Klimas pozostaje wierna tradycyjnym wartościom swojej marki. Zastosowała klasyczne wzory sukien, bluzek i spódniczek.

Dlaczego pokaz miał swój niepowtarzalny klimat ?

Joanna Klimas gwarantuje dojrzałość, która jest nowoczesną formą dla współczesnej kobiety w wyważonym i minimalistycznym stylu. Jej kolekcje są pozbawione słodyczy.

Finał pokazu był dowodem , że Joanna Klimas wie jak ważne jest budowanie własnej marki, opierając się na uznanych rozwiązaniach. Od początku swojej kariery kreatorka zapewnia nowoczesną interpretację, która jest rozpoznawalna.

Podczas wydarzenia ważnym elementem była oprawa, animacja i muzyka przygotowana przez niezawodnego Tomasza Butowtta z IMC, który do każdej kolekcji potrafi znaleźć odpowiednie utwory.

Cieszę się, że pokaz odbył się w Hotelu Victoria SOFITEL, bo osobiście mam dosyć "awangardowych" miejsc, które są jak teren nadający się do wypasu.

Było elegancko, minimalistycznie i wytwornie.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !