Felietony i Porady

Pharrell Williams i Caroline De Maigret promują nową torebkę Chanel

Dodano 27 kwietnia 2017 02:04, przez Katarzyna Frąckowiak
Pharrell Williams i Caroline De Maigret promują nową torebkę Chanel

Do internetu trafiła kampania reklamująca najnowszy model torby Chanel. Występują w niej oczywiście ulubieńcy dyrektora kreatywnego francuskiego domu mody, Caroline de Maigret i Pharrell Williams. 

Rok 2017 należy do Gabrielle Coco Chanel. Na tę okazję Karl Lagerfeld postanowił zaprojektować torebkę ku czci założycielki francuskiego domu mody. Nowy model nazywa się Gabrielle. Torebka jest powrotem do korzeni marki oraz odzwierciedla styl projektantki.  Krój Gabrielle jest męski. Oczywiście pojawiają się akcenty ze słynnym logiem francuskiego domu mody. Torebka trafiła do sprzedaży niedawno. Mimo to fashionistki z całego świata oszalały na jej punkcie. Chanel Gabrielle bezsprzecznie została nową it bag.

Do promującej nowy model torebki Chanel Kristen Stewart, dołączyli Pharrell Williams i Caroline de Maigret. 

W krótkim filmie autorstwa Antoine Carlier, Pharrel Williams trafia do pustej sali koncertowej. Po chwili szaleństw spotyka tajemniczego, małego chłopca, który bije mu brawo. Po geście, jaki wykonał, dowiadujemy się, że aplauz nie był przeznaczony dla wyczynów Pharrella, a dla nowego modelu torebki Chanel Gabrielle. Napis na dłoni chłopca jest jednoznaczny. 

Drugi film różni się od pierwszego. Jest spokojniejszy. Czarno białe kadry wyreżyserował Olivier Assayas. Tym razem główną rolę odgrywa paryska it girl Caroline De Maigret. Przemieszcza się po haussmannowskim apartamencie w centrum Paryża, czegoś szuka. W końcu natrafia na notes z napisem “Gabrielle”. Caroline zakłada najnowszy model torby Chanel i udaje się na balkon, z którego rozciąga się panorama na Paryż. Modelka wraca do środka i jest częścią sesji zdjęciowej. Na koniec uśmiechnięta wychodzi z mieszkania. Soundtrackiem do prawie trzyminutowego filmu jest piosenka The Girls in Paris, Lee Hazelwooda.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !