Felietony i Porady

Nowa świąteczna odsłona linii Basic Łukasza Jemioła oraz jej kampania

Dodano 1 grudnia 2017 03:12, przez Redakcja
Nowa świąteczna odsłona linii Basic Łukasza Jemioła oraz jej kampania

Nowa świąteczna odsłona linii Basic Łukasza Jemioła oraz jej kampania

Jak co roku w okresie przedświątecznym projektant mody Łukasz Jemioł wypuszcza limitowaną linię Basic. T-shirty i bluzy z nowymi haftami mają być doskonałym pomysłem na prezent oraz bożonarodzeniowy look.

Nową świąteczną kolekcję Łukasza Jemioła tworzą bluzy w kolorze czerwieni i szarości z wyhaftowanymi reniferami oraz białe i szare T-shirty z dziadkiem do orzechów oraz konikiem na biegunach w wersji dla niej i dla niego. Baśniowe motywy, do których odwołał się projektant, mają wyrażać ciepłe emocje, przywoływać wspomnienia z dzieciństwa i podkreślać magię Świąt.

Ceny: T-shirt: 249 zł; Bluza 489 zł;

Limitowana kolekcja dostępna jest w butikach projektanta: w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 26, w Poznaniu w Posnania Shopping & Lifestyle, w Łodzi w Manufakturze, w Krakowie w Pasażu 13 oraz na jemiol.com

ŚWIĄTECZNA KAMPANIA W WYKONANIU FOTOGRAFA KRZYSZTOFA ADAMKA

Łukasz Jemioł zainspirowany baśniowymi motywami dziadka do orzechów, konika na biegunach i renifera postanowił przeskalować je do dużego formatu, aby stały się bohaterami-rekwizytami w świątecznej sesji. Kampania utrzymana jest w wesołym domowym klimacie retro.

Na zdjęciach występują: Łukasz Jemioł, Kamil Szeptycki (aktor), Wiktoria Gąsiewska (aktorka), Magdalena Polańska (projektantka biżuterii), trenerzy personalni (Antonina Stamm i Piotr Szczurek), dzieci (Jaś oraz bliźniaki Nikodem i Olgierd), a także modelka Natalia Weiss (Rebel Models).

"Zaprosiłem do tego projektu wiele ciekawych osób w różnym wieku, aby uchwycić radosną świąteczną atmosferę i pokazać, że kolekcja jest dla każdego. To DNA mojej linii basic." – mówi Łukasz Jemioł.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !