Felietony i Porady

Ekologiczna kampania reklamowa Stelli McCartney na wysypisku śmieci

Dodano 20 lipca 2017 03:07, przez Katarzyna Frąckowiak
Ekologiczna kampania reklamowa Stelli McCartney na wysypisku śmieci

Stella McCartney jest znana z tego, że w swoich projektach największy nacisk kładzie na ekologię. Jej kreacje wykonane są między innymi ze sztucznych futer oraz naturalnych materiałów. 

Brytyjska projektantka nie zwalnia tępa. Tematem najnowszej kampanii reklamowej jest nadmierna i bezsensowna konsumpcja oraz marnotrawienie zasobów naturalnych. Jak zwykle Stella McCartney walczy w słusznej sprawie.

Ubrania high fashion, a w tle wysypisko śmieci? Czy to jest możliwe? Jednak tak! Modelki wystylizowane w ubrania z najnowszej kolekcji Stelli McCartney na sezon jesień/zima 2016-2017 pozują właśnie wśród stert śmieci. 

Całokształt sesji wizerunkowej jest efektem współpracy ze szwajcarskim artystą wizualnym, Ursem Fishcherem. Przed obiektywem utalentowanej Harley Weir, która jest odpowiedzialna za zdjęcia do kampanii, stanęły ulubione modelki Stelli McCartney; Birgit Kos, Iana Godnia i Huan Zhou. Ubrane są między innymi w marynarki, golfy oraz szerokie spodnie. 

“Tworząc tę kampanię, zależało nam, żeby obrazem pokazać ludziom obrazem to, kim chcielibyśmy być oraz jak chronimy siebie, nasze postawy i wspólną ścieżkę”, powiedziała o kampanii Stella McCartney.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !