Felietony i Porady

Minimalistyczne wzornictwo oraz zamiłowanie do sztuki polskiej marki AMOUR

Dodano 23 lipca 2018 02:07, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Minimalistyczne wzornictwo oraz zamiłowanie do sztuki polskiej marki AMOUR

Amour to nowa polska marka, powstała z zamiłowania do minimalistycznego wzornictwa,sztuki i kobiecości, która - jako wielowymiarowa i nieoczywista – wymusza poszukiwanieuniwersalnych rozwiązań odpowiadających potrzebom samoświadomych dziewczyn, bez względu na wiek.

W ofercie amour znajdziecie Państwo t-shirty i bluzy w haftowane wzory, których znakiemwspólnym pozostaje prostota, przejrzystość formy i dyskretny sensualizm, które w modzie stawiamy na pierwszym miejscu. Wychodząc naprzeciw charakterowi i sile współczesnych kobiet, wsłuchujemy się w ich potrzeby, aby – możliwie jak najpełniej – oddać ich żądze, marzenia i pewność siebie... bez troski o schematy i zbędną poprawność!

Autorkami projektu jest grupa dziewczyn z Warszawy, na co dzień studentek, a w wolnejchwili – pasjonatek stylu, które zamiłowaniem do świata kultury i wizualnego przekazu chcąpodzielić się z osobami wyrażającymi niezgodę dla zaułków szarej powtarzalności. Pierwsze projekty powstały na przełomie roku 2017 i 2018 – tworzone w rysowniku,następnie zaś samodzielnie przenoszone do programu graficznego.

W ofercie marki znajdziecie Państwo aktualnie 12 modeli t-shirtów typu basic i 2 modele bluz.Nieustannie pracujemy nad nowymi wzorami, których najnowsze wersje przedstawimy Państwu już w najbliższych dniach. Prominentne wartości? Magia kobiecości, brak ograniczeń i duma z tego, kim jesteśmy. Przy tworzeniu kolekcji współpracujemy więc jedynie z polskimi producentami i szwaczkami, dbając o każdy z szczegół. Bo w świecie amour nie ma miejscana przypadkowość.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !