Felietony i Porady

Mercedes-Benz Fashion Week Warsaw już w październiku!

Dodano 6 marca 2016 04:03, przez Hubert Woźniak
Mercedes-Benz Fashion Week Warsaw już w październiku!

Już pod koniec października odbędzie się pierwsza edycja Mercedes-Benz Fashion Week Warsaw. Jeszcze niedawno Harper’s Bazaar przecierał szlaki, a dzisiaj organizator najważniejszych tygodni mody na świecie wraz z agencją PR – Karla Otto – wchodzą na polski rynek.

MBFWWOd dawna w kuluarach branży mówiło się o potrzebie zorganizowania tygodnia mody na wysokim, międzynarodowym poziomie. Miejmy nadzieję, że uda się to zespołowi pod przewodnictwem Anny Terej, która została dyrektorem MBFWW. Dotychczas jako producentka pokazów mody zdobywała doświadczenie w takich domach mody jak Ania Kuczyńska, Comme de Garçons, Hugo Boss czy Maison Margiela. Dzisiaj spróbuje zorganizować warszawski tydzień mody na najwyższym poziomie, łącząc Warszawę z globalną siatką mody stworzoną przez Mercedes-Benz.

Zapowiedzi październikowego MBFWW pokazują, że nie tylko zobaczymy pokazy mody na sezon wiosna-lato 2017, lecz także zostaną zorganizowane wydarzenia towarzyszące w postaci licznych warsztatów i spotkań z najważniejszymi osobami w branży.

W Polsce próbowano organizować wiele wydarzeń związanych z modą i większość z nich nie przetrwała ani próby jakościowej, ani ilościowej. Mercedes-Benz Fashion Week Warsaw będzie sprawdzianem zarówno dla organizatorów, jak i samej nadwiślańskiej branży, która przekona się, czy jest w stanie podołać imprezie tego formatu i czy w ogóle jej potrzebujemy.

Sophisti.pl trzyma kciuki za powodzenie październikowego MBFWW i będzie wspierać organizatorów, wierząc, że impreza ma szanse na powodzenie i podbicie polskiego rynku, bogatego w młodych projektantów z ogromnym talentem i w wyjątkową scenę OFF-ową. Powodzenia!

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !