Felietony i Porady

Mango proponuje stroje kąpielowe plus size

Dodano 26 kwietnia 2018 03:04, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Mango proponuje stroje kąpielowe plus size

Wiosna już w pełni. Wiele kobiet zaczyna przygotowywać się już do sezonu letniego. Odchudzają się i ćwiczą, aby ładnie wyglądać w strojach kąpielowych. Najnowsza kolekcja strojów kąpielowych od Mango plus size pokazuje, że sexy nie ma rozmiaru.

Letnia kolekcja plus size Violeta by Mango to różnorodność kolorów i ... rozmiarów. Widać, że projektanci idą z duchem czasu i myślą także o kobietach, które niekoniecznie noszą rozmiar zero. Zarówno w internecie, jak i telewizji bardzo dużo mówi się o równości oraz o tym, że nie trzeba być chudym, żeby być pięknym. Dzięki takim hasłom i nagłaśnianiu takich akcji wiele kobiet zaczęło akceptować siebie takimi, jakimi są. Zaczęły kochać swoje krągłości.

Kolekcja strojów kąpielowych plus size Violeta by Mango niczym nie różni się od regularnej kolekcji. Możemy wybrać stroje zarówno jedno, jak i dwuczęściowe. Znajdziemy w niej staniki z falbanami, sznurowane dekolty i boki, klasyczne fasony jednoczęściowe, egzotyczne wzory i soczyste kolory. Oprócz tego marka proponuje nam także całą gamę dodatków. Szorty, plażowe sukienki, słomiane kapelusze czy okulary. 

Kiedy patrzymy na zdjęcia kampanii reklamowej strojów kąpielowych plus size Violet by Mango, nie możemy doczekać się lata! Tryskają radością oraz kolorami. Tutaj wakacje zaczęły się pełną parą. 

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !