Felietony i Porady

Lookbook Marta Boliglowa

Dodano 25 listopada 2012 08:11, przez Redakcja
Lookbook Marta Boliglowa

Marta Boligłowa-z wyksztaucenia kosmetolog,politolog oraz fotograf,z prawdziwej pasji-projektantka i właścicielka preżnie rozwijającej się marki Chaos by Marta Boliglova.

Zamiłowanie do mody,oraz projektów zrodziło się we mnie juz we wczesnym dzieciństwie,no ale w końcu wychowywałam sie w domu płlnym konstrukcji,maszyn i tkanin(moi rodzice mieli zakład krawiecki).

W szkole podstawowej kreśliłam w zeszytach sukieni i inne stroje,niektóre "projekty" zachowały się do dzisiaj.Nie wiem dlaczego swoją pasje odłożylam głęboko do szuflady i postanowiłam zosta sportowcem.I tak całe życie czegoś się "łapałam" i po czasie rezygnowałam z tego..... Studiowalam kosmetologie,politologie a nawet fotografie,ale to nie bylo to.....Rok temu mój narzyczony sprawił,ze uwierzyłam w siebie i  zmobilizował mnie do projektowania i stworzenia swojej pierwszej kolekcji.Dzisiaj jest Chaos by Marta Boliglova,rzesza zadowolonych klientek i rozwijająca się firma.Rok temu nawet o tym nie śniłam.W grudniu "Chaos" obchodzi swoje pierwsze urodziny.Warto wierzyc w marzenia,poświęcać się swojej pasji....prawdziwej pasji.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !