Felietony i Porady

Lookbook Harmnni

Dodano 12 listopada 2012 05:11, przez Redakcja
Lookbook Harmnni

Markę harmnni tworzą dwie projektantki Monika Robaszewska i Anna Sosnowik Mociak studentki Międzynarodowej Szkoły Kostiumografi i Pojektowania Ubioru na wydziale projektowanie mody.

W projektach harmnni miesza się komfort, wygoda i luz ze sportową elegancją i nutą ekstrawagancji. Projekty skierowane są do osób dynamicznych ceniących naturalność i mniej formalny wygląd.

Projektantki na sezon wiosna-lato 2013 przygotowały kolekcję pod nazwą Art. City. Inspiracją do powstania tej  kolekcji  było miasto oraz architektura art deco.

Miasto z jego energią i tempem życia wprowadza do kolekcji dynamiczność, zmienność, rozmaitość. Natomiast  architektura art deco  stanowią bazę dla rytmiki poszczególnych projektów. Jest to kolekcja łącząca w sobie zarówno aktualne trendy jak i komfort. Zastosowany w kolekcji print i wprowadzone cięcia zapewniają zachowanie indywidualności.

Zaproponowany w kolekcji print autorstwa harmnni podkreśla smukłość cięć nawiązujących do strzelistych wieżowców art deco. Srebrne hafty, wytwarzane ręcznie na północy Turcji, przywodzą na myśl promienie słońca odbijające się dyskretnie od iglic wieżowców. Ręcznie robiona biżuteria zaprojektowana i wykonana przez harmnni swoją architektoniczną prostą formą doskonale uzupełnia kolekcję. Użyte w kolekcji materiały takie jak tyvek który jest syntetycznym materiałem przypominającym papier czynią kolekcję  awangardową i nieoczywistą.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !