Felietony i Porady

Lato Violi Piekut-IMS WARSAW FASHION STREET 2016

Dodano 30 czerwca 2016 02:06, przez Redakcja
Lato Violi Piekut-IMS WARSAW FASHION STREET 2016

Podczas tegorocznej edycji IMS Warsaw Fashion Street mogliśmy zobaczyć nową odsłonę twórczości Violi Piekut. Projektantka znana ze swoich propozycji wieczorowych zaskoczyła widownię i udowodniła, że jest wszechstronna. Na wybiegu obejrzeliśmy 16 letnich propozycji. Można je nosić na co dzień i właśnie dlatego ulica stała się nie tylko inspiracją, ale też idealnym tłem do zaprezentowania najnowszych projektów.
Kolekcja URBAN BREEZE jest zaproszeniem do delektowania się energią miejskiego wiatru. Spektakularnie łączy wielkomiejski styl z naturą i świeżością. Symbolizują to kolory, nieoczywiste motywy kwiatów, zwiewność i faktura tkanin (głównie jedwabnych). Biel, zaskakująca fuksja i aromatyczna nuta pomarańczy. Viola Piekut nawiązała również do nurtu ślubnego, przygotowując niespodziankę. Pokaz wieńczyła długa, biała, rozwiana wiatrem suknia, którą wyróżniały odważne geometryczne wycięcia. 
Tą kolekcją Viola Piekut podkreśla, że jej twórczość ma różne oblicza. Warto wspomnieć o wyjątkowej choreografii Waldka Szymkowiaka, która w połączeniu z chilloutowymi rytmami dodała spektaklowi niesamowitej lekkości.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !