Felietony i Porady

Kolejny absurdalny hit od Balenciagi - co ma wspólnego z Joeyem z "Przyjaciół"?

Dodano 4 września 2018 03:09, przez Katarzyna Tilda Frąckowiak
Kolejny absurdalny hit od Balenciagi - co ma wspólnego z Joeyem z "Przyjaciół"?

Wszyscy, którzy kochają modę, ciepło i są jednocześnie fanami serialu „Przyjaciele”, będą w nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym usatysfakcjonowani.

Tej jesieni high-fashion to stylizacje „na cebulkę”, pełne oversizowych elementów. Możemy więc założyć szeroką spódnicę, na którą zachodzi długi sweter, kurtka lub futro, obszerny szal lub komin, a to wszystko najlepiej zapięte w talii paskiem. Brzmi dziwnie? Wszystkie stylizacyjne chwyty tej jesienie są dozwolone.

Zgodnie z obowiązującymi trendami, Balenciaga stworzyła 7-warstwowa kurtkę. Zapewne w takim okryciu nie zmarzniemy, bowiem zgodnie z oficjalnym opisem, produkt jest „połączeniem koszul w szkocką kratę, dżersejowych bluz z kapturem oraz polaru”. W ofercie marki znajduje się kilka zestawień kolorystycznych.

Jak to w internetowym świecie bywa, od razu znaleziono odniesienie do pokazanego przez dom mody projektu. Odezwali się fani kultowego serialu „Przyjaciele”, którzy uważają, że inspiracją do stworzenia tego projektu był look Joey’a. Chodzi tu o scenę, kiedy Joey ubrał wszystkie ubrania Chandlera, po tym jak skradziono mu bieliznę.

A Wy widzicie podobieństwo? Myślicie, że kurtka będzie hitem?

Można ją kupić za 9 tysięcy dolarów na stronie Matchesfashion.com.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !