Felietony i Porady

Kate Moss zaprojektowała biżuterię.

Dodano 18 maja 2017 02:05, przez Katarzyna Frąckowiak
Kate Moss zaprojektowała biżuterię.

Mimo że Kate Moss praktycznie “przeszła już na emeryturę”, wciąż zajmuje się najróżniejszymi projektami związanymi z modą. Top modelka między innymi stworzyła już kapsułową kolekcję dla Topshop. Zajmowała się także projektowaniem wnętrz. Teraz przyszedł czas na coś zupełnie innego, a mianowicie biżuterię.

Nie od dziś wiadomo, że Kate Moss uwielbia błyskotki. Zapewne był to jeden z czynników, dzięki któremu powstał projekt jej autorskiej biżuterii przy współpracy ze znanym brazylijskim projektantem Ara Vartanian. Inspiracją do stworzenia kolekcji były stare brytyjskie legendy, w które modelka także wplotła nutkę uwielbianego przez siebie rock’n’rollowego sznytu.

W kolekcji biżuterii zaprojektowanej przez Kate Moss znajdziemy między innymi diamentowe pierścionki, zawieszki z czerwonym granatem i ametystem oraz kolczyki z 18-karatowego złota. Pojawiają się także średniowieczne motywy, między innymi księżyce, miecze oraz amulety przynoszące szczęście.

Twarzą kampanii reklamowej została sama autorka biżuterii, Kate Moss. U jej boku możemy zobaczyć także modeli i modelki, zatrudnionych w agencji, którą prowadzi od jakiegoś czasu. Za zdjęcia do kampanii odpowiedzialny jest Fenton Bailey, syn znanego fotografa Davida Baileya. 

Biżuterię można już kupić, a jej cena waha się między 700 a 9500 funtów.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !