Felietony i Porady

Kate Moss zagrała w teledysku Elvisa Presleya do piosenki ,,The Wonder of You".

Dodano 19 grudnia 2016 03:12, przez Katarzyna Frąckowiak
 Kate Moss zagrała w teledysku Elvisa Presleya do piosenki ,,The Wonder of You".


Kate Moss zagrała w teledysku Elvisa Presleya do piosenki ,,The Wonder of You".

Okazuje się, że światowe top modelki mają różne zdolności i chętnie biorą udział w projektach zupełnie niezwiązanych z modą. Mogliśmy zaobserwować dziewczyny, które gotowały, grały w filmach, a nawet śpiewały.
Kate Moss na swoim koncie ma osiągnięcia nie tylko związane ze swoją branżą. Modelka między innymi może pochwalić się gościnnymi występami w teledyskach takich artystów jak Paul McCartney, Elton John, Massive Attack czy The White Stripes.


Do internetu trafił właśnie czarno biały klip Elvisa do piosenki ,,The Wonder of You". Na oficjalnym nagraniu w główną rolę wciela się piękna Kate Moss, która niemalże idealnie playbackuje piosenkę Króla Popu. Video zachowane jest w stylistyce retro. Modelka jest ubrana w koszulę w kratę, cekinową suknię wieczorową oraz czarny kombinezon przypominający kultowy strój Elvisa. Wszystkie stylizacje Kate idealnie pasują do Abbey Road Studios, gdzie został nakręcony klip.
Fani Elvisa są oburzeni faktem, że w video zagrała Kate Moss. Zarzucają bowiem producentom, że wybrali modelkę, która nie ma nic wspólnego z artystą. Nie mniej jednak Kate głośno mówi, że jest wielką fanką Króla Popu.

A Wy jak myślicie, czy Kate Moss podołała zadaniu?


Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !