Felietony i Porady

KAS KRYST Jesień/Zima 2018/2019

Dodano 22 października 2018 03:10, przez Kasia Tilda Frąckowiak
KAS KRYST Jesień/Zima 2018/2019

Projektantka KAS KRYST, fotograf Daniel Jaroszek i producentka Ola Pudło, to team który przy każdej kolejnej kampanii stara się zaskoczyć odbiorcę i dać nowe, świeże spojrzenie na to, w jaki sposób można pokazywać ubrania. Stawiają sobie poprzeczkę z każdym projektem coraz wyżej, a ich głównym celem jest stworzenie obrazów, które wzbudzą emocje i dadzą  pole do dyskusji. Przy okazji najnowszej kampanii, scenografka Paulina Szpila miała za zadanie stworzyć set design w odcieniach soczystej zieleni, bezpieczną dla naszych bohaterów, ale i mocno kontrastującą z ubraniami i dającą wrażenie, jakby wszystko miało miejsce na planie studyjnego green screena. Założenie to nie było przypadkowe, bo całość sesji utrzymana jest w filmowym klimacie. Zdjęcia są jak wycięte kadry i ukazują mocną dynamikę, czasem w bardzo nieoczywistych pozach. Zatrzymani w ruchu bohaterowie to: gimnastyczka artystyczna Olivia Skassa, aktywny czlonek Dancingu Międzypokoleniowego Leopold Żurowski, zawodniczka MMA Paulina Raszewska oraz zawodnik MMA Bartosz Fabiński.

Najnowszy sezon KAS KRYST to prawdziwie jesienne barwy. Projektantka pierwszy raz sięgnęła po brąz czy pomarańcz i wymieszała je z brudnym różem, zgniłą zielenią, szarościami, metalicznym błyskiem i sporą ilością czerni. Sylwetki są przeskalowane, czerpiące garściami z mody męskiej, podkreślające ramiona, a w talii spięte szerokim paskiem. W kolekcji znalazły się garnitury jedno i dwu-rzędowe, płaszcze, puchowe kurtki i kombinezony, a wszystkie detale w postaci guzików i pasków projektantka obciągnęła tkaniną. Wykorzystała do stworzenia sylwetek i dodatków aksamity, wełny, bawełny i metaliczne poliestry. Wśród akcesoriów znalazła się również biżuteria, która powstała przy współpracy z projektantką Natalią Kopiszką. To przeskalowane wersje projektów nadchodzącej kolekcji biżuteryjnej KOPI, które będzie można zakupić na specjalne zamówienie. Srebrne i złote dodatki zdobiły uszy i dłonie najmłodszej bohaterki.

Zarówno kolekcja, jak i kampania dojrzewały w głowach ich twórców od wielu miesięcy, a zdjęcia które widzisz, to efekty ogromu pracy wspaniałej ekipy:

Photographer: Daniel Jaroszek
Executive Producers: Kacper Sawicki, Paweł Bondarowicz
Producer: Ola Pudło
Production Coordinator: Tomek Sulima
Cast: Olivia Skassa / NEVA Models, Paulina Raszewska, Bartosz Fabiński, Leopold Żurowski / Dancing Międzypokoleniowy
Set design: Paulina Szpila / Art Department
Make up: Gosia Sulima / AF Photo
Hair: Aleksandra Płużyńska / Aleksandra Płużyńska Pracownia Fryzjerska
Photographer’s assistants: Otto Sot i Bartek Suchoń
Retouch: Magdalena Baran / Mesh Warsaw
Studio: Daylight

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !