Felietony i Porady

Kampania KAS KRYST SS 2016

Dodano 1 grudnia 2015 11:12, przez Hubert Woźniak
Kampania KAS KRYST SS 2016

               Jedna z najwybitniejszych, polskich projektantek młodego pokolenia, Kas Kryst, zaprezentowała kampanię do już szóstej autorskiej kolekcji. Tym razem odchodzi od charakterystycznej dla niej czerni, oddając się w romans z odcieniami czerwieni, a zza obiektywu na całość spogląda Daniel Jaroszek.

               Idea kampanii ogranicza się do spotkania dwóch kobiet w hotelowych ścianach jednobarwnego pokoju. Sensualne interakcje, gra odcieni energicznej czerwieni, gdzie kobiety kontrastują z chłodem ascetycznego pokoju.

               Sama kolekcja Kas Kryst sprowadza się do zabawy fakturami, kontrastowych połączeń i gry odcieni szalenie frapującej czerwieni. Materiały, które projektantka wykorzystała przy tworzeniu kolekcji, to: wełna, zamsz, aksamit, bawełna, wiskoza, jedwab, kaszmir, a także lateks, tiul i lycra.

               Nie sposób opisać wrażenia obcowania z kampanią Kas Kryst. Polska branża modowa zna mało przypadków sesji, które swoim kunsztem, profesjonalizmem i artystycznym pierwiastkiem odbierają mowę. Kampanie takie jak Kas Kryst Spring 2016 można obserwować, stawiać na wzór, a co najważniejsze i najprzyjemniejsze: podziwiać do woli. Zapierający dech w piersiach efekt ścierania się odcieni czerwieni w ascetycznym wydaniu.

Kampania Kas Kryst
Zdjęcia: Daniel Jaroszek / Makata
Scenografia: Wito Bałtuszys / Myk Myk Studio
Makijaż i włosy: Iza Kućmierowska
Modelki: Karlie / United For Models & Karolina / Como Model
Retusz: Magdalena Baran

www.kaskryst.com

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !