Felietony i Porady

John & Mary - co to za marka?

Dodano 8 października 2018 03:10, przez Kasia Tilda Frąckowiak
John & Mary - co to za marka?

John & Mary to nowa polska marka, produkująca skórzane akcesoria, torby, portfele, cardholdery.

Założycielami jest Jan Dybowski i Maria Olszewska. Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Warszawskiej oraz absolwentka Wydziału Radia i Telewizji na Uniwersytecie Śląskim i studentka na Katedrze Mody na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Pomysł założenia marki zrodził się z potrzeby zapełnienia luki na polskim rynku minimalistycznych, a jednocześnie funkcjonalnych i ponadczasowych akcesoriów skórzanych.

Torby i portfele projektowane są przez założycieli marki. Szyte zaś przez polskich kaletników z wieloletnim doświadczeniem, którzy pieczałowicie zajmują się każdym egzemplarzem, przykładając uwagę do najdrobniejszych detali.

Produkty JOHN & MARY są proste, bardzo wygodne, nie posiadają podszewek, najczęściej składają się z jednego kawałka skóry. Są uniwersalne, klasyczne, dzięki temu nie wyjdą szybko z mody i będzie można cieszyć się nimi latami.

Akcesoria JOHN & MARY szyte są zarówno ze skóry licowej w naturalnych kolorach, jak i z zamszu w pastelowych odcieniach, które idealnie wpasowały się w klimat tegorocznego, upalnego lata. Skóry licowe pochodzą z Polski, zamsze zaś sprowadzane są z Włoch.

Marka prężnie się rozwija, swój debiut miała w kwietniu 2018 i wtedy właśnie zaprezentowała trzymodele toreb w kilku wersjach kolorystycznych oraz jeden model portfela i jeden portmonetki.Obecnie asortyment powiększył się jeszcze o cztery inne modele portfeli, wszystkie szyte z pięknej,garbowanej roślinnie, koniakowej skóry. W najbliższych planach marki jest zaprojektowanie etui na laptopa, kosmetyczki, piórnika oraz innych wersji dużych toreb, które odpowiadać będą różnym wymaganiom klientów.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !