Felietony i Porady

Jeremy Scott zaprojektował buty dla UGG

Dodano 16 sierpnia 2017 03:08, przez Katarzyna Frąckowiak
Jeremy Scott zaprojektował buty dla UGG

Buty UGG albo się kocha, albo nienawidzi. Jedni uważają, że są najwygodniejsze ze wszystkich, jakiekolwiek mieli i noszą je nawet latem. Inni natomiast postrzegają je, jako  najbrzydsze buty na świacie. 

Amerykański projektant mody, Jeremy Scott już od jakiegoś czasu włącza do swoich projektów symbole kultury pop. Jego najnowszy projekt to współpraca z wcześniej wspomnianą kultową marką obuwia UGG. Właśnie powstała limitowana kolekcja zaprojektowanych przez Jeremy’ego Scotta, która swój debiut będzie miała 13 września.

“Od zawsze byłem ukrytym fanem obuwia UGG. Uwielbiam je w połączeniu ze spodniami i szortami. Są bardzo wygodne”, mówi Jeremy Scott.
“Obuwie UGG nie jest popularne wśród mężczyzn. Kilka lat temu przymierzyłem je w sklepie i od tamtego czasu nie potrafię się z nimi rozstać. Mam gdzieś to, co ludzie powiedzą na ten temat”, dodaje. 

Jeremy Scott zaprojektował osiem modeli obuwia UGG. Dostępne są wersje dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Ich ceny będą wahały się między $90 a $1195. W kolekcji Jeremy Scott dla UGG znajdziemy między innymi klasyczny brązowy model ubarwiony charakterystycznymi dla projektanta płomieniami czy czarne UGG ręcznie zdobione cekinami i koralikami. 

“Zawsze podziwiałem Jeremy’ego. Uważam, że w poważnym świecie mody, potrafi stworzyć coś wyjątkowego i innego”, powiedział Andrea O’Donnell, prezydent marki UGG.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !