Felietony i Porady

Jak uzyskać francuski styl Brigitte Bardot

Dodano 7 listopada 2017 03:11, przez Katarzyna Frąckowiak
Jak uzyskać francuski styl Brigitte Bardot

Paryski szyk chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Był, jest i zawsze będzie uwielbiany. Kobiety z całego świata naśladują styl takich ikon mody jak Jane Birkin, która nie jest rodowitą francuską, piosenkarka Francoise Hardy, aktorka Catherine Denevue czy Brigitte Bardot. 

Paryski pinup w stylu Brigitte Bardot jest nie do podrobienia. Wydawałoby się, że stylizacje, które miała na sobie na ekranie, jak i poza nim nie miały w sobie nic charakterystycznego. Jednak nic bardziej mylnego, ponieważ wiele z jej stylizacji stało się kultowymi. Przykładem tego może być szeroka granatowa opaska, którą Bardot nosiła w filmie “Le Mepris” w reżyserii Jean-Luc Godard zna każdy. 

Przeglądając zdjęcia oraz filmy z udziałem Brigitte Bardot bardzo szybko można odnaleźć elementy garderoby, które mają wspólny mianownik. Większość z tych ubrań czy dodatków każda z nas ma w swojej szafie. Czasami wystarczy je tylko odnaleźć i połączyć ze sobą w odpowiedni sposób, żeby uzyskać upragniony paryski styl. 

My znaleźliśmy dla Was pięć kluczowych elementów garderoby, które pozwolą Wam odzwierciedlić kultowy styl Brigitte Bardot.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !