Felietony i Porady

H&M stworzy kolekcję z wielkim domem mody

Dodano 27 maja 2016 05:05, przez Hubert Woźniak
H&M stworzy kolekcję z wielkim domem mody

Coroczne, specjalne kolekcje H&M i wielkich domów mody wzbudzają wiele zainteresowania. Sieciówka doskonale wie, jak podwyższać temperaturę i trzymać klientów w napięciu, przez które z trudem wytrzymują oczekiwanie na kolejne premiery owoców kooperacji. W tym roku H&M idzie za ciosem i nawiązał współpracę z KENZO, którego projektanci przygotują następną kolekcję.

Ostatnia współpraca zakończyła się wielkim szałem na ubrania z metką ,,H&M x Balmain”. Długie kolejki, szalone licytacje na portalach aukcyjnych. H&M osiągnął cel, wzbudzając ogromne zainteresowanie, a niekiedy wręcz idąc o krok za daleko, o czym przeczytacie tutaj. Czy tym razem będzie tak samo? Mamy wiele powodów, by przypuszczać, że szał będzie większy, a kolejki nie zmniejszą się, bo z roku na rok zainteresowanie specjalnym kolekcjami H&M zwielokrotnia się.

Odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania poznamy 3 listopada 2016 r., kiedy w ponad 250 sklepach stacjonarnych na całym świecie oraz w sklepie on-line będzie miała miejsce premiera kolekcji H&M x KENZO. Czekamy z niecierpliwością!

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !