Felietony i Porady

H&M ŁĄCZY SIŁY Z GP & J BAKER, SŁYNNĄ BRYTYJSKĄ FIRMĄ ZAJMUJĄCA SIĘ PROJEKTOWANIEM WYPOSAŻENIA WNĘTRZ

Dodano 10 sierpnia 2018 03:08, przez Kasia Tilda Frąckowiak
H&M ŁĄCZY SIŁY Z GP & J BAKER, SŁYNNĄ BRYTYJSKĄ FIRMĄ ZAJMUJĄCA SIĘ PROJEKTOWANIEM WYPOSAŻENIA WNĘTRZ

H&M pragnie z dumą zaprezentować kolekcję stworzoną wspólnie z legendarną brytyjską firmą GP & J BAKER, założoną w 1884 roku, która słynie z projektowaniacharakterystycznych wzorzystych tapet i materiałów. W kolekcji znajdziemy archiwalne wzory oraz te stworzone przez GP & J BAKER wspólnie z zespołem projektantów H&M.Kolekcja będzie dostępna w sprzedaży w wybranych sklepach oraz online od 2 sierpnia.

„Jesteśmy szczęśliwi i zaszczyceni, że możemy współpracować z H&M. W kolekcjiwykorzystaliśmy nasze ponadczasowe wzory i oglądanie ich w zupełnie nowej odsłonie, w świecie mody, jest dla nas wspaniałym doświadczeniem”, mówi Ann Grafton, Managing Director and Creative Director GP & J BAKER.

Wśród wzorów znajdziemy między innymi „Magnolię”, którą namalował dla GP & J BAKER William Turner, brytyjski malarz. Z kolei motywy fauny i flory możemy dotrzeć we wzorach „Oriental Bird” czy „Blossom”, a motywy geometryczne we wzorze „Fretwork”, który jest hołdem dla projektanta i architekta Art Deco, Jeana Duranda.

Kolekcja jest wyjątkowo kobieca i romantyczna. Znajdziemy w niej zwiewne, długie sukienki, kontrastowe wykończenia, obszerne rękawy, ponadczasowe kroje.

“W tej chwili wzory są bardzo modne, dlatego jesteśmy szczęśliwi, że możemy współpracować z tak prestiżową firmą zajmująca się projektowaniem materiałów i akcesirió do wykończenia wnętrz. Kolekcja jest bardzo kobieca I na pewno pokocha ją każdy, kto uwielbia zarówno modę, jak i wspalniałe wzornictowo”, mówi Pernilla Wohlfahrt, H&M Design Director.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !