Felietony i Porady

H&M For Every Victory – modna i inspirująca odzież sportowa

Dodano 22 lipca 2016 02:07, przez Materiał Promocyjny
H&M For Every Victory – modna i inspirująca odzież sportowa

 

Prezentując technicznie zaawansowaną, ekskluzywną kolekcję sportową zatytułowaną For Every Victory, firma H&M celebruje rolę indywidualnych osiągnięć. Kolekcję przygotowano we współpracy ze szwedzkimi olimpijczykami. Spośród nich wybrano też twarze kampanii – osoby, które inspirują nas sukcesami osiągniętymi w sporcie i w życiu prywatnym. Kolekcja będzie dostępna w sklepach i online od 21 lipca.

 

– Wkład szwedzkich olimpijczyków w powstanie kolekcji łączącej funkcjonalność odzieży sportowej i wyrafinowany styl był bezcenny. Rezultatem tej współpracy jest gama modnych artykułów sportowych dla każdego – mówi Pernilla Wohlfahrt, Design and Creative Director w H&M.

 

Jest to kolekcja składająca się z modnych sportowych i treningowych ubrań stworzonych w oparciu o wiedzę ekspertów sportowych. Wszystkie elementy kolekcji zostały przetestowane przez sportowców reprezentujących Szwecję na igrzyskach olimpijskich, którzy oceniali ją pod kątem projektu, funkcjonalności i wygody. W roku 2016 szwedzcy sportowcy wystąpią na olimpiadzie i paraolimpiadzie w Rio de Janeiro w strojach H&M- jesteśmy z tego bardzo dumni! Stroje H&M zobaczymy podczas ceremonii otwarcia, w czasie wręczania medali oraz w wybranych konkurencjach sportowych.

Kolekcja For Every Victory w kolorach czerni, szarości, pudrowego różu i złota składa się z ubrań podobnych pod względem technicznym i wizualnym do tych, które znalazły się w kolekcji dla olimpijczyków. Jej główne elementy to T-shirty, szorty do biegania i legginsy, a dla kobiet również sportowe biustonosze. Szybkoschnące, oddychające materiały funkcjonalne, z których wykonano te ubrania są optymalne do osiągania sportowych sukcesów. Zastosowanie poliestru z recyklingu świadczy o tym, że odzież sportowa może być bardziej przyjazna dla środowiska. Kolekcja jest dowodem na to, że można połączyć modę i funkcjonalność.

Kolekcja For Every Victory celebruje rolę sportu i wiary w siebie w transformacji ludzkich losów. Świadectwem tego są sportowcy promujący kampanię: Caitlyn Jenner, złota medalistka olimpijska w dziesięcioboju, która miała odwagę stanąć w obronie swojej tożsamości; Chelsea Werner, której zespół Downa nie zatrzymał w osiąganiu sukcesów gimnastycznych; Mike Coots, nadal serfujący, choć stracił nogę po tym, jak zaatakował go rekin, czy Namibia Flores, która musiała walczyć z uprzedzeniami, aby realizować marzenia w dziedzinie boksu.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !