Felietony i Porady

,,Do You" kolekcja Pumy inspirowana baletem.

Dodano 31 stycznia 2017 02:01, przez Katarzyna Frąckowiak
,,Do You" kolekcja Pumy inspirowana baletem.

Wielu ludzi uważa, że balet to nie sport. Nic bardziej mylnego. Balet to dziedzina sportu jak każda inna. Tancerki ciężko ćwiczą i trenują, żeby idealnie zatańczyć. Puma po raz kolejny świetnie to udowodniła.
Streetwearowa marka kontynuuje kampanie ,,Do You", której inspiracją jest właśnie balet. Już w czerwcu zeszłego roku Puma do współpracy zaprosiła popularną szkołę baletu New York City Ballet. Tak jak i w poprzedniej kampani, tak i na nowych zdjęciach widzimy prawdziwe, wielkiej sławy tancerki baletu.

Możemy zobaczyć między innymi Mimi Staker, Meagan Mann, Unity Phelan czy Olivia Boisson.
Ubrania Pumy, które mają na sobie baletnice, są przede wszystkim funkcjonalnalne, praktyczne, zaawansowane technicznie i po prostu piękne. Zapewniają także komfort i swobodę ruchu, co jest bardzo ważne.
,,Do You" to takie elementy jak obcisłe, elastyczne legginsy, wygodne topy, plecak, pelerynę, kombinezony i wiele, wiele innych. Jednakże sneakersy z owej kolekcji są najbardziej spektakularne.

Dostępne modele to Fierce Strap Swan sneaker, Pulse Ignite XT training sneaker, B.O.G. Sock Swan i Basket Heart. Buty będzie można kupić zarówno w kolorze białym, jak i czarnym. Inspirowane baletkami są dostosowane do chodzenia na co dzień. Lekkie, wygodne, dopasowują się do kształtu stopy. Wyglądem przywodzą na myśl puenty.

Niektóre z nich zamiast sznurówek mają przewiązaną przez szlufki kokardę.
Zdjęcia do najnowszej kampanii marki Puma ,,Do You" opowiadają historię baletnic na scenie, jak i poza nią. Pokazują, jak tancerki przygotowują się do odegrania słynnego ,,Jeziora Łabędzi". Dla nich taniec to pasja, która wypełnia cały czas. To sprawia, że tancerki nawet w trakcie treningu czują się, jak gwiazdy spektaklu.
Kolekcja będzie dostępna w sklepach Puma od 1 lutego.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !