Felietony i Porady

Delikatna kobiecość w nowej kolekcji Polanka Fashion

Dodano 5 listopada 2018 03:11, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Delikatna kobiecość w nowej kolekcji Polanka Fashion

Delikatna kobiecość, podskórnie kipiąca namiętnością, jest ponadczasową deklaracją stylu POLANKA fashion.  W sezonie jesień-zima 2018-2019 Kobieta POLANKA jest bardziej dojrzała, pewna siebie i swojej kobiecości, a zarazem wrażliwa i nostalgiczna. To Kobieta, która kocha siebie i kocha świat. 

W kolekcji główną rolę odgrywają płaszcze, flagowy produkt marki. Dopracowana w każdym detalu forma czyni z nich płaszcze uniwersalne i odporne na zmieniające się trendy. Wykonane z wełny wielbłądziej i kaszmiru, w odcieniach kamelu czy brązu, ocieplone otuliną wełnianą – są idealnym przyjacielem podczas jesienno-zimowych dni. 

Wśród propozycji nie mogło zabraknąć sukienek będących również wizytówką marki. Ponadczasowe, umiejętnie łączone z innymi elementami garderoby mogą być noszone podczas różnorakich okoliczności, przez cały rok. Precyzyjnie skrojone, zaprojektowane z fantazją, wzbogacone elementami nawiązującymi do minionych lat, ale w nowoczesnym wydaniu. Projekty odznaczają się ciekawymi detalami jak falbany, retro klapy, zmysłowe rozcięcia i asymetrie, czy rzędy ozdobnych guzików. Soczysta czerwień, butelkowa zieleń, motywy zwierzęce czy swoiste z marką kwiatowe wzory przykuwają uwagę. Obok sukienek mamy jedwabne koszule z oryginalnymi falbaniastymi kołnierzami i mankietami. A także wiskozowe, kobiece koszule, z dekoltem V, klapami, lekko bufiastymi rękawami. Znajdziemy też spódnice midi zapinane na rząd retro guzików. Codzienne propozycje uzupełniają apaszki w zwierzęce motywy. 

Sesja wizerunkowa odbyła się warszawskim apartamencie. To wspaniałe tło dla wszystkich elementów kolekcji. W dziennym świetle jesiennego dnia grają dyskretną główną rolę, dopasowując się do wnętrz podobnie, jak potem dopasują do kobiecej garderoby.

Tradycyjnie już, za obiektywem stanęła Magdalena Kozicka, a w makijażu Ani Kopeć pozowała Marta z Partisan Models.

Kolekcja na sezon jesień-zima 2018/19 jest dostępna w sklepie internetowym polankafashion.com.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !