Felietony i Porady

David Beckham w nowej kampanii Modern Essentials dla H&M

Dodano 3 lutego 2016 01:02, przez Informacja prasowa
David Beckham w nowej kampanii Modern Essentials dla H&M

Wszyscy noszą się stylowo jak David Beckham w nowej kampanii Modern Essentials dla H&M

Lider stylu David Beckham właśnie skończył zdjęcia do nowej kampanii reklamowej H&M, która rozpocznie się wiosną 2016 i będzie lansować kolekcję Modern Essentials selected by David Beckham. Reklamę kręcono na ulicach Lizbony, gdzie David dostrzega, że wszyscy chcą się ubierać tak samo, jak on. Kampania będzie prezentowana w telewizji i w kinach, a także online na hm.com..

Już po raz drugi David pracował z reżyserem Fredrikiem Bondem i ponownie przerabiali temat z poprzedniej reklamy, kiedy to komik Kevin Hart kopiował ubiór Davida. Tym razem David wychodzi z hotelu i widzi, że wszyscy wokół mają na sobie takie same ubrania, jak on: dzieciaki na deskorolkach, niemowlę, babcia i każdy człowiek w mieście! Reklamie filmowej towarzyszyć będą zdjęcia wykonane przez Mario Sorrentiego.

Kampania eksponuje rolę Davida jako ikony stylu dla milionów mężczyzn na całym świecie. Dla Davida ważne jest łączenie tradycji męskich strojów z nowymi pomysłami, które rozwijają męską garderobę. Ubrania, które David nosi w filmie i które sam wybrał z kolekcji Modern Essentials stanowią doskonały przykład jego ponadczasowego stylu.

– Zawsze świetnie się bawię, kręcąc kampanie reklamowe H&M. Oni naprawdę rozumieją mój styl i moje poczucie humoru. Było super ubierać się w te wszystkie eleganckie rzeczy z kolekcji Modern Essentials i jednocześnie świetnie się bawić – mówi David Beckham.

Jest to najnowsza kampania kolekcji Modern Essentials selected by David Beckham. W każdym sezonie David wybiera swoje ulubione ubrania z męskiej kolekcji Modern Essentials w H&M i tworzy garderobę uaktualnionych i nowych klasyków, na których mężczyźni mogą polegać przez cały sezon. Nowa kolekcja będzie dostępna w dwóch rzutach – od 18 lutego i od 10 marca – we wszystkich sklepach H&M, które oferują odzież męską oraz online.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !