Felietony i Porady

#CocoCuba, czyli Chanel Cruise 2016/17

Dodano 6 maja 2016 06:05, przez Patrycja Calińska
#CocoCuba, czyli Chanel Cruise 2016/17

Dwa dni temu w stolicy Kuby miało miejsce niezwykłe modowe wydarzenie – prezentacja kolekcji Cruise na 2017 r., a zarazem pierwszy pokaz Chanel w Ameryce Łacińskiej. W cieniu drzew okalających Paseo del Prado, główną promenadę spacerową Hawany, modelki zaprezentowały eklektyczną kolekcję, inspirowaną „kulturalnym bogactwem i otwartością” wyspy i jej mieszkańców.

Sylwetki przedstawione na wybiegu utrzymane były w bardzo różnorodnej kolorystyce: od klasycznego garniturowego połączenia bieli i czerni, przez beże, brązy i dżinsowy błękit niezobowiązujących letnich zestawów, nawiązujących nieco do safari, aż do pasteli i wibrujących, wyrazistych printów na sukienkach, spódnicach i męskich koszulach. Wybiegowe sety uzupełniały dodatki – jak zwykle u Chanel, bardzo charakterystyczne, stawiające kropkę nad i nie tylko w poszczególnych zestawach, lecz także nadające kształt całej kolekcji. Berety, kapelusze, duże plażowe torby, nawiązania do klasycznej 2.55. w wydaniu safari, a także wyrazista biżuteria, paski i materiałowe broszki królowały na marmurowym wybiegu Paseo del Prado.

Karl Lagerfeld zadbał także o odpowiednich gości: na Kubę marka ściągnęła m.in. Tildę Swinton, Gisele Bundchen, Kendall Jenner, Gaspara, Ulliela, Caroline de Maigret, Alice Dellal, Geraldine Chaplin czy Julię Restoin Roitfeld.

Cały pokaz możecie obejrzeć na kanale Youtube marki:

Źródło: materiały prasowe Chanel

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !