Felietony i Porady

Chanel Gabrielle - nowy model torebki Chanel stworzony przez Karla Lagerfelda.

Dodano 11 stycznia 2017 02:01, przez Katarzyna Frąckowiak
 Chanel Gabrielle - nowy model torebki Chanel stworzony przez Karla Lagerfelda.


Chanel Gabrielle - nowy model torebki Chanel stworzony przez Karla Lagerfelda.

Kiedy myślimy o torebkach high fashion, to pierwszą, jaka przychodzi nam na myśl jest kultowy już model Chanel 2.55. Pikowany klasyk z wielkim logiem francuskiego domu mody zawsze będzie modny. Ostatnio na wybiegu pojawiła się nowa torebka, zaprojektowana przez Karla Lagerfelda. Wygląda na to, że będzie kolejną ,,it bag" nadchodzącego sezonu.
Chanel Gabrielle to nazwa nowej torebki francuskiego domu mody. Jak sama nazwa wskazuje, jest inspirowana postacią założycielki marki. Cechą torebki idealnej jest nie tylko wygląd, ale także jej funkcjonalność. Taka właśnie jest Chanel Gabrielle. Przede wszystkim przypadnie do gustu miłośniczkom charakterystycznego stylu tomboy (styl chłopczycy), który od lat jest częścią projektów Chanel.
Charakter torebki podkreślają: usztywnione dno połączone z miękką skórą (cielęcą lub pytona) oraz podwójny łańcuch. Umożliwia on noszenie jej w różnych konfiguracjach: przez ramię, na skos lub na plecach. Torebki dostępne są w trzech rodzajach: mała torebka, shopper lub plecak. Jeśli chodzi o kolory, można wybierać między: czernią, bielą, beżem, żółtym, niebieskim, morskim, różowym i czerwonym.
Według badań zakup torebki luksusowej to znacznie lepsza inwestycja niż nieruchomość, bowiem z roku na rok jej wartość może wzrosnąć nawet o 70%. Nic więc dziwnego, że dyrektor kreatywny francuskiego domu mody Chanel, Karl Lagerfeld, stara się stworzyć nową ,,it bag", w której zakochałyby się fashionistki z całego świata. Udało mu się?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !